Napriek stavebným prácam na Račianskej ulici je vjazd do Lightparku voľný. Zaparkovať môžete bezplatne v podzemnej garáži priamo pod našou predajňou.

Vrúcne privítanie

Keď kráčate v tichom lese, nohy máte na ihličí a špine, keď hľadáte pod stromami huby, môžete dýchať zemitú upokojujúcu vôňu lesov. Jemná biela, bohatá krémová a zemitá hnedá poskytujú jemné, neutrálne pozadie a sú doplnené farbami s jesennou červenou a teplým slnečným žiarením.

Ponúkame kolekcie, ktoré pomáhajú vytvárať toto vzdušné a prirodzené prostredie. Trojdielna modulárna sedačka LUSIT je tou najlepšou voľbou. Či už zvolíte farebnú schému ľanu, ktorá doplní bronz, alebo sa rozhodnete pre modernú bielu textúru, alebo pridáte farebné odtiene s rubínovo červenými a zlatými vankúšmi, sedačka LUSIT je pripravené pre vaše potešenie.

Aj keď existuje veľa poufov na vnútorné i vonkajšie použitie, žiadny z nich nie je taký ako Tono.

Tuhá konštrukcia z lisovaného plastu môže byť čalúnená akoukoľvek látkou z rozsiahlej textilnej kolekcie. To platí aj pre vankúš sedenia. Kombinácia týchto dvoch možností ponúka tisíce možností farieb a textúr, ktoré dopĺňajú zvyšok vonkajšieho dekoru.

FAREBNÁ PALETA

Radi Vám pomôžeme s výberom a kombináciou jednotlivých modelov a poťahov. 
Pre viac informácií nás prosím kontaktujte

 

Najnovšie trendy
Najnovšie trendy
v oblasti bývania a materiálov
Doprava a montáž
Doprava a montáž
na celom území SK
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz