Napriek stavebným prácam na Račianskej ulici je vjazd do Lightparku voľný. Zaparkovať môžete bezplatne v podzemnej garáži priamo pod našou predajňou.

Čokoládové kúzlo

Dúšok silnej horúcej kávy z hrnčeka. Ľady cinkajúce o krištáľ, keď sa nalieva najlepšia whisky. Doprajte si kúsok dekadentnej tmavej čokolády, ktorá sa pomaly topí v ústach. Tieto jednoduché potešenia, tieto malé luxusné výrobky; to sú to, čo nám robí radosť.

Snažíme sa tieto pocity zhovievavosti a pohodlia znovu vytvoriť nadčasovým luxusom svojich kolekcií nábytku. Kolekcia teakového nábytku Zenhit je mimoriadne pohodlná s priamymi, silnými dizajnovými prvkami, ktoré poskytujú rôzne kombinácie.

S individuálnymi stoličkami, ležadlami, rohovými dielmi, nízkymi stolmi a dvoj a trojsedmi sa táto príjemná sedacia súprava nedávno rozšírila o elegantnú stoličku z teaku.

Shady je najlepší dostupný klasický slnečník na súčasnom trhu s najvyššou kvalitou a zmyslom pre detail. Tento slnečník odolný voči poveternostným podmienkam ladí s tvarovanými líniami teakovej sedacej súpravy a umožňuje vám vychutnať si záhradu na slnku alebo v daždi. Či už ste teda v tieni slnka, slníte sa s šumivým pohárom šampanského alebo sa krčíte pod dekou a usrkávate čaj, keď ľahko padá hmla, môžete sa naďalej oddávať malým pôžitkom.

FAREBNÁ PALETA

 

Radi Vám pomôžeme s výberom a kombináciou jednotlivých modelov a poťahov. 
Pre viac informácií nás prosím kontaktujte

Najnovšie trendy
Najnovšie trendy
v oblasti bývania a materiálov
Doprava a montáž
Doprava a montáž
na celom území SK
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz