Napriek stavebným prácam na Račianskej ulici je vjazd do Lightparku voľný. Zaparkovať môžete bezplatne v podzemnej garáži priamo pod našou predajňou.

Rivièra Maison

Vízia je myšlienka, ktorá má silu stať sa skutočnosťou. Našou myšlienkou je byť užitočným partnerom pri vytváraní vašich interiérov a exteriérov, v ktorých sa budete vždy cítiť príjemne. Partnera so silným vnímaním, so spôsobom života, v ktorom je dôležitá radosť a potešenie.

Exkluzivita
Exkluzivitu dosahujeme tým, že celú kolekciu - viac ako 3 000 výrobkov - navrhujeme sami.  Vytvorenie kolekcie, ktorá vyžaruje krásu a jedinečnosť, je jedným z pilierov značky Rivièra Maison.


Radi by sme vám predstavili značku, s ktorou spolupracujeme už takmer 20 rokov, a z ktorej budete mať určite "dobrý pocit".
Našimi kľúčovými hodnotami sú exkluzivita, atmosféra a služby - Rivièra Maison.

Atmosféra a služby
Je dôležité, aby naše výrobky vyžarovali štýl a atmosféru, ktoré nájdete v našom obchode. Preto neustále pracujeme na aranžmánoch, ktorými vás chceme inšpirovať. 4-krát ročne sa kolekcie obnovujú (jar / leto / jeseň / zima) novými výrobkami, a preto obchod zvyčajne prechádza úplnou obnovou. 

Naše exkluzívne kolekcie sú vyrobené s dôrazom na detail a zo "živých" materiálov. Použitie prírodných a recyklovaných materiálov do značnej miery určuje jedinečný vzhľad nášho nábytku a doplnkov.
Reliéf na doske stola alebo ručne fúkanom skle, ktorého hrúbka sa môže mierne líšiť, robí každý výrobok jedinečným, atraktívnym a zároveň udržateľným.
 

 

Najnovšie trendy
Najnovšie trendy
v oblasti bývania a materiálov
Doprava a montáž
Doprava a montáž
na celom území SK
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz