Napriek stavebným prácam na Račianskej ulici je vjazd do Lightparku voľný. Zaparkovať môžete bezplatne v podzemnej garáži priamo pod našou predajňou.

Vycibrená dokonalosť vonkajších látok

Za posledných pár rokov sa nábytok v interiéroch a exteriéroch čoraz viac približovali k sebe. Tento trend sa mohol rozvinúť iba vďaka revolučnej inovácii vonkajších látok. 

Zaujímavé textúry, nádherné sýte farby a farebné kombinácie sú teraz integrované do látok, ktoré odolávajú vonkajším podmienkam: minimálna absorpcia vody a odolnosť proti plesniam a strate farby. Všetky základné funkcie pre bezstarostné vonkajšie použitie.

V Tribù bol podstatný počas histórie spoločnosti najmä vývoj krásnych látok, ktoré zvýrazňujú nenápadný luxus, za ktorým si stojíme. Výsledkom je veľká ponuka viac ako 132 rôznych vysoko kvalitných látok, ktoré sa inšpirujú prírodou. Mnohé z nich majú nádherné neutrálne farby na vytvorenie nadčasového základu, iné majú žiarivejšie farby alebo jemné textúry, aby pomocou vankúšov alebo pufov vytvárali dekoratívne akcenty.

 

Nové v rade sú Tagika a Taman. Tagika ponúka organickú štruktúru so zložitým farebným odtieňom. Je to veľmi jemné a rafinované. Taman na druhej stranemá robustnejší vzhľad a štruktúru, ktorá vykazuje štruktúrovanejší a grafickejší károvaný vzor. Obidve pôsobia potešenie pri dotyku aj pri pohľade 

Jednotlivé modely môžete kombinovať podľa svojho želania, všetko záleží len na skladovej dostupnosti jednotlivých kusov.
Radi vám s výberom a vašimi otázkami pomôžeme, neváhajte nás kontaktovať.

 

Najnovšie trendy
Najnovšie trendy
v oblasti bývania a materiálov
Doprava a montáž
Doprava a montáž
na celom území SK
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz