Napriek stavebným prácam na Račianskej ulici je vjazd do Lightparku voľný. Zaparkovať môžete bezplatne v podzemnej garáži priamo pod našou predajňou.

Šafránový zmysel

Šafran, najlegendárnejšie korenie na svete, pochádza z jesennej kvitnúcej rastliny známej svojou žiarivou farbou. S nezameniteľnou chuťou a vôňou toto perzské korenie vyčaruje exotické dobrodružstvá a nezvyčajné prostredie. Vaša záhrada alebo terasa má potenciál stať sa vlastným krásnym a luxusným, vďaka špičkovému a dobre navrhnutému nábytku.

 

Každá z kolekcií MOZAIX, JIVE a ZIDIZ kombinuje to najlepšie z kvality, úžitku a krásy s výsledkami, ktoré sú pozoruhodné a štýlové.

MOZAIX je umelecké dielo. Teplé a veľké drevené rošty z bohatého naolejovaného mahagónu alebo teaku, ako aj hliníka, sú k dispozícii v štyroch dĺžkach a umožňujú vám širokú škálu kombinácií, pomocou ktorých si môžete vytvoriť svoj obľúbený gauč a sedenie. Luxusné vankúše QuickDry je možné inštalovať kdekoľvek na mriežku a sú ponúkané v upokojujúcich prírodných tónoch ľanovej, prírodnej striebornej farby. Smaltované lávové kamene v piatich rôznych farebných tónoch, rovnako ako drevené dlaždice, môžu tieto mriežky vyplniť a vytvoriť užitočné stolíky.

 

 

Táto špičková sedacia súprava vysokej kvality je doplnená rôznymi doplnkami, ako je malé stolové svietidlo na solárne napájanie, veľké svietidlo alebo dokonca niektoré hliníkové kochlíky na sadenie rastlín, ktoré dodajú farby.

 

 

Záhradná stolička JIVE harmonicky kombinuje teak s hladkými, zúženými hliníkovými profilmi a olefínovými vláknami na príjemnú, dobre navrhnutú stoličku ideálnu na relaxáciu vonku. Vďaka tejto dômyselnej kombinácii materiálov je stolička harmonicky v súlade s elegantným moderným dizajnom alebo klasickým tradičným štýlom. Všestranné kreslo - teraz dostupné ako stolička s nízkym sedením - splynie s každým prostredím, napriek tomu je dostatočne nápadné na to, aby si ho všimli. Hliníkový rám je k dispozícii v bielej, antracitovej a bronzovej farbe. V týchto farbách je teraz k dispozícii úplne hliníková modernistická verzia, ako aj rozšírená pastelová paleta olivovo zelenej, nebesky modrej a hríbovej farby.

 

FAREBNÁ PALETA

 

 

Stolík ZIDIZ tiež integruje rôzne možnosti materiálov a štýlov. Všetky možnosti zahŕňajú rámy, ktoré sú k dispozícii v teakovom alebo hliníkovom prevedení a potiahnuté antracitovou, bronzovou, pieskovou alebo bielou farbou. Keramické stolové dosky sú oválne alebo obdĺžnikové v rôznych prírodných odtieňoch bielej, šedej a pálenej, zatiaľ čo vysúvacia stolová doska ZIDIZ je teaková. Stôl je odolný, užitočný a nádherný.


Radi Vám pomôžeme s výberom a kombináciou jednotlivých modelov a poťahov. 
Pre viac informácií nás prosím kontaktujte

Najnovšie trendy
Najnovšie trendy
v oblasti bývania a materiálov
Doprava a montáž
Doprava a montáž
na celom území SK
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz