Svieži luxus

Čisté, zakrivené línie evokujúce tok vody. Jemne spracované a luxusné kúsky s akcentom na prírodné, rustikálne textúry. Silné a bohaté materiály v bledých hnedých, jemných zelených a upokojujúcich bielych farbách.

 Pozývame vás, aby ste si sadli a relaxovali v oáze podľa vášho výberu. S paletou prírodných tkanín a tlmenými tónmi inšpiruje a omladzuje kolekcia nášho vonkajšieho nábytku.

Kolekcia ORGANIX je vytvorená s cieľom umocniť a zjednotiť prírodné prostredie alebo poskytnúť útočište na vašom vlastnom dvore.
 
Túto sedaciu súpravu, ktorú je možné úplne prispôsobiť rôznym možnostiam rozloženia pomocou vankúšov operadla v troch zakrivených tvaroch, usporiadať ich ako nádherné kúsky alebo plynúť podľa vašej estetiky. Možnosti sa rozširujú na viac textúr a farieb pomocou textílií a keramických prvkov, ktoré vám pomôžu vytvoriť váš osobný vonkajší priestor.

Doprajte svoje solárnej lampe Ropy, záhradnému solárnemu zdroju svetla, napájanie teplým slnečným svetlom vo vašej záhrade. K dispozícii ako prenosný vreckový model alebo ako dvojúčelový poskytuje prístup k udržateľnej energii z pohodlia vašej terasy alebo záhrady.

Ak nemáte dostatok svetla po západe slnka, môžete si na záhrade vychutnať prírodnú energiu, ktorú lampa načerpala počas dňa. Ropy je v čiernom, olivovom (zelenom) alebo taupe (púštnom) polyolefínovom lane a ukladá energiu do svojich batérií, ktoré sú tiež nabíjateľné pomocou kábla USB. Bezchybne kombinuje technológiu s účelným dizajnom.

FAREBNÁ PALETA

Radi Vám pomôžeme s výberom a kombináciou jednotlivých modelov a poťahov. 
Pre viac informácií nás prosím kontaktujte

Najnovšie trendy
Najnovšie trendy
v oblasti bývania a materiálov
Doprava a montáž
Doprava a montáž
na celom území SK
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz