Napriek stavebným prácam na Račianskej ulici je vjazd do Lightparku voľný. Zaparkovať môžete bezplatne v podzemnej garáži priamo pod našou predajňou.

Tmavý odtieň

Tmavošedá a výrazná čierna poskytujú dokonalé pozadie, ktoré umožňuje výbuchu žiarivých odtieňov zelených listov a lístia v oslavách farieb. Svieži, popínavý brečtan. Hlboké smaragdové vždy zelené rastliny. Ostré steblá jasne zelenej trávy. Podzemok mäkkej ďateliny. Inšpirované prírodou a žilkami listu, nastavila latku so stoličkou Folia.

Táto jedinečná stolička je nápadná, ale zároveň jednoduchá, vyznačuje sa modernou eleganciou. Rám vyrobený z tenkej nehrdzavejúcej ocele je ponúkaný v bielej, antracitovej a bronzovej práškovej farbe a v niekoľkých pastelových farbách inšpirovaných prírodou: olivová zelená, nebeská modrá a hríbová.

Atraktívne, pohodlné a autentické kreslo Folia je o niečo nižšie, širšie relaxačné kreslo, hojdacie kreslo. Všetky položky v tomto sortimente si vyžadujú svoju najvyššiu úroveň remeselného spracovania. Ergonomické stoličky umiestnené okolo jedálenského stola vás pozývajú usadiť sa. Útulné lehátka spárované na terase poskytujú príležitosť na rozhovor.

Hojdacie kreslo a podnožka v tichom kúte poskytuje dokonalú relaxáciu. Stoličky Folia fungujú v každom prostredí a svojím otvoreným listovým dizajnom pripomínajú prírodu a svetlo.

FAREBNÁ PALETA

Radi Vám pomôžeme s výberom a kombináciou jednotlivých modelov a poťahov. 
Pre viac informácií nás prosím kontaktujte

 

 

Najnovšie trendy
Najnovšie trendy
v oblasti bývania a materiálov
Doprava a montáž
Doprava a montáž
na celom území SK
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz