Napriek stavebným prácam na Račianskej ulici je vjazd do Lightparku voľný. Zaparkovať môžete bezplatne v podzemnej garáži priamo pod našou predajňou.

Dotyk Toskánska

 Chceme vám pomôcť vizualizovať rôzne spôsoby, ako môžete odrážať štýl a osobnosť prostredníctvom nášho nádherného vonkajšieho nábytku. Umožnite našim inšpiráciám rozprúdiť vašu fantáziu a nasmerovať vás k luxusnej svätyni.
 
VITAJTE V TOSKÁNSKU

 Svahovitá krajina obložená zelenými vinicami a starými olivovníkmi. Kľukaté cesty strážené pyšnými cyprusmi. Vrcholy kopcov posiate malebnými dedinami, kúpajúce sa v mäkkom žltom slnečnom svetle. Toskánsko je so svojou bohatou kultúrou a kuchyňou bezpochyby jedným z najromantickejších regiónov na zemi. Ponúkame nábytok, ktorý tak pekne zapadá do celej tejto krásy…

 
Minulý rok sme uviedli na trh kreslo Calypso. Pre jeho okamžitý úspech sme sa rozhodli rozšíriť Calypso na celú kolekciu vrátane sedačky.
Sortiment tvoria 3 veľkosti teakovej základne, štvorcová s rozmermi 72x72 cm, druhá s dvojnásobnou veľkosťou a ďalšia s trojnásobnou dĺžkou. Operadlá z nehrdzavejúcej ocele v tvare L alebo U, ktoré je možné potiahnuť čalúnením.

FAREBNÁ PALETA

Pre tých, ktorí sa viac zameriavajú na prirodzený vzhľad a dojem z tkaných vlákien, sme vytvorili náš vlastný originálny vzor tkania KRIS KROSS, ktorý využíva tri rôzne tóny syntetického vonkajšieho vlákna, ktoré spolu dokonale ladia. Odteraz môžu byť všetky predmety Calypso vybavené buď tkaným operadlom alebo textilným.

 

Najnovšie trendy
Najnovšie trendy
v oblasti bývania a materiálov
Doprava a montáž
Doprava a montáž
na celom území SK
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz