Pohodlnosť betónu

Moderné prostredie betónu spája všetky objekty v ňom. Silné a pevné steny kontrastujú s tvarmi okolitej prírody, zatiaľ čo farba dokonale splýva. Steny zasiahnuté teplým slnečným žiarením akumulujú energiu a vytvárajú tak teplú žiaru až dlho po západe slnka. Existuje len niekoľko dôvodov, prečo máme radi fotografie na betónovom pozadí.

Organické tvary

Väčšina organických tvarov je zakrivených alebo okrúhlych a na počesť vyhýbania sa priamym líniám prírody sme vytvorili našu úplne novú kolekciu Organix. 
Kolekcia Organix, inšpirovaná samotnou prírodou, je ohromujúca, nech už je zmiešaná s prírodným prostredím alebo v kontraste s minimalistickou architektúrou.

Tuhá konštrukcia z lisovaného plastu môže byť čalúnená akoukoľvek látkou z rozsiahlej textilnej kolekcie Royal Botania. To platí aj pre vankúš sedenia. Kombinácia týchto dvoch možností ponúka tisíce možností farieb a textúr, ktoré dopĺňajú zvyšok vonkajšieho dekoru

FAREBNÁ PALETA

Stolovanie za okrúhlym stolom
 
Okrúhly stôl uľahčí vzájomný kontakt a prinesie útulnosť a povzbudí rozhovor. Okrúhle stoly eliminujú plytvanie rohovým priestorom, takže sú ideálne na použitie pre hostí. Okrúhly stôl je vždy dobrý nápad.

 

 

Najnovšie trendy
Najnovšie trendy
v oblasti bývania a materiálov
Doprava a montáž
Doprava a montáž
na celom území SK
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz