Napriek stavebným prácam na Račianskej ulici je vjazd do Lightparku voľný. Zaparkovať môžete bezplatne v podzemnej garáži priamo pod našou predajňou.

Azúrové ašpirácie

Predstavte si, že vystúpite zo slaného Stredozemného mora na horúci biely piesok alebo vystúpite z tyrkysového bazéna na slnečné lúče. Keď si nastavujete slnečné okuliare, siahnite po zmrznutom koktaile. Nakloňte hlavu dozadu a unášajte sa spať v chladnom tieni. Ten vznešený pocit leta. Denné sny o cieľoch teplého počasia. Drvivý okamih, keď sa naozaj cítite ako na dovolenke. 

Vstúpte do kolekcie Lotus, ktorá tento termín posúva na nové úrovne. S teakovými nohami, ktoré sedia okolo centrálnej základne, ako slnečné lúče, je tento ikonický kus nábytku ústredným prvkom pri vytváraní rajskej scény. S hrubými pohodlnými penovým výpletom, ktorý je k dispozícii vo viac ako 70 farbách, a voliteľným držiakom na slnečník, je táto štýlová pohodlná posteľ ideálnym spôsobom, ako stráviť letné dni.

 

Sedacia zostava Lusit vďaka svojim ľahkým a vzdušným rámom funguje dobre v rôznych prostrediach. S tkaným lanom, hliníkovými rámami pokrytými bronzovým alebo bielym povrchom a hrubými vankúšmi predstavuje Lusit svieži vzhľad vonkajšieho nábytku.

 

Ďalším ideálnym usporiadaním sú stoličky Samba okolo teakového stola. Stoličky Samba sú stohovateľné, ľahké a odolné voči poveternostným vplyvom. Táto stolička, ktorá je k dispozícii v čiernom alebo bronzovom hliníku a je z tkaného olefínového sedadla a operadla, je pohodlná a štýlová.

 FAREBNÁ PALETA

Radi Vám pomôžeme s výberom a kombináciou jednotlivých modelov a poťahov. 
Pre viac informácií nás prosím kontaktujte

 

 

 

 

Najnovšie trendy
Najnovšie trendy
v oblasti bývania a materiálov
Doprava a montáž
Doprava a montáž
na celom území SK
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz