Grécky pôvab

Vďaka krištáľovo čistej vode a plážam s bielym pieskom je Grécko sen. Grécko a jeho ostrovy lákajú milovníkov prírody, ktorí sa hrnú na jeho ohromujúce pobrežie, kde hľadajú relaxáciu a wellness. Nechajte stres zmiznúť, keď sa sústredíte na teraz, práve teraz.

Zhlboka sa nadýchnite, pomaly vydýchnite a cíťte, ako sa vaše ťažkosti rozplynú v nič. Toto miesto pokoja a pohody je k dispozícii nielen na brehoch vzdialených dovolenkových destinácií.

 

Nie je lepší spôsob, ako si oddýchnuť, ako keď sa hojdáte v hojdacej sieti a na letnom slnku sa uhojdáte do spánku. Spoločnosť Royal Botania navrhla hojdaciu sieť Wave, ktorá ponúka pohodlie tradičnej hojdacej siete spolu s čistými dizajnovými líniami, kvalitou a trvanlivosťou, ktorú preslávili.

Tkané polyesterové vlákno je chránené PVC povlakom, ktorý zaisťuje mimoriadnu odolnosť voči UV žiareniu a poveternostným vplyvom. Je rýchloschnúci, odolný voči škvrnám a vyblednutiu a ľahko sa čistí. Wave je silný, odolný a má tienenie, ktoré poskytuje útočisko pred slnkom.

 

V téme najvyššej relaxácie pokračuje lehátko O-ZON, ktorého elegantný zakrivený tvar predstavuje najlepšie estetické inžinierstvo. Sila, štýl a zmysel pre detail sú zobrazené v uhloch sedadla, operadla, ktoré pekne kontrastujú s hladkými zaoblenými líniami samotného lehátka.

 FAREBNÁ PALETA

Každá slnečná terasa a svetlá terasa potrebujú slnečník.

Slnečník Palma vykonáva svoju predpísanú prácu s ľahkosťou a je prvým automatickým záhradným dáždnikom. Vďaka inovatívnej mechanike a vycibrenej a vkusnej estetike sa praktická stránka premení na krásnu.

Radi Vám pomôžeme s výberom a kombináciou jednotlivých modelov a poťahov. 
Pre viac informácií nás prosím kontaktujte

 

 

 

 

Najnovšie trendy
Najnovšie trendy
v oblasti bývania a materiálov
Doprava a montáž
Doprava a montáž
na celom území SK
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz