Napriek stavebným prácam na Račianskej ulici je vjazd do Lightparku voľný. Zaparkovať môžete bezplatne v podzemnej garáži priamo pod našou predajňou.

Jesenná aura

Zabaľte sa do flanelovej deky, napite sa teplej šálky kávy a nasajte krásu svojho okolia. S kolekciami inšpirovanými farbami a teplým teakovým drevom ponúkame vo svojich dizajnoch krásu a teplo.

 

Robustný, ale zároveň prívetivý, Zenhit je z jednou z vlajkových lodí celodreveného záhradného nábytku. So samostatnými stoličkami, ležadlami, rohovými dielmi, dvojsedov a trojsedov je táto príjemná kolekcia nábytku dostatočne univerzálna na to, aby vyhovovala širokej škále usporiadaní. 

 

Kolekcia Zenhit, ktorá je v súlade s vytesanými líniami teakových nízkych stolov a nedávno bol rozšírený o elegantnú stoličku, je mimoriadne pohodlný s priamymi a silnými dizajnovými prvkami.

 Nový vankúš predstavený v tomto roku poskytuje ďalšie pohodlie, ako aj možnosť vybrať si z celej kolekcie látok. Bohaté hnedé odtiene teaku dobre dopĺňa žiarivá červená, teplá gaštanová a jesenná oranžová farba.

FAREBNÁ PALETA

Rustikálna a štýlová lampa Tristar, ktorá je k dispozícii v dvoch veľkostiach a obsahuje číre aj dymové ručne fúkané sklo do exteriéru, je ideálnym svetelným spoločníkom pre kolekciu Zenhit.


Radi Vám pomôžeme s výberom a kombináciou jednotlivých modelov a poťahov. 
Pre viac informácií nás prosím kontaktujte

 

Najnovšie trendy
Najnovšie trendy
v oblasti bývania a materiálov
Doprava a montáž
Doprava a montáž
na celom území SK
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz