Vrúcne privítanie

Keď kráčate v tichom lese, nohy máte na ihličí a špine, keď hľadáte pod stromami huby, môžete dýchať zemitú upokojujúcu vôňu lesov. Jemná biela, bohatá krémová a zemitá hnedá poskytujú jemné, neutrálne pozadie a sú doplnené farbami s jesennou červenou a teplým slnečným žiarením.

    

 

Ponúkame kolekcie, ktoré pomáhajú vytvárať toto vzdušné a prirodzené prostredie. Trojdielna modulárna sedačka LUSIT je tou najlepšou voľbou. Či už zvolíte farebnú schému ľanu, ktorá doplní bronz, alebo sa rozhodnete pre modernú bielu textúru, alebo pridáte farebné odtiene s rubínovo červenými a zlatými vankúšmi, sedačka LUSIT je pripravené pre vaše potešenie.

  

  
Aj keď existuje veľa poufov na vnútorné i vonkajšie použitie, žiadny z nich nie je taký ako Tono.

  

Tuhá konštrukcia z lisovaného plastu môže byť čalúnená akoukoľvek látkou z rozsiahlej textilnej kolekcie. To platí aj pre vankúš sedenia. Kombinácia týchto dvoch možností ponúka tisíce možností farieb a textúr, ktoré dopĺňajú zvyšok vonkajšieho dekoru.

 

  
FAREBNÁ PALETA
  
 
 

 

Radi Vám pomôžeme s výberom a kombináciou jednotlivých modelov a poťahov. 
Pre viac informácií nás prosím kontaktujte

 

×
Cenové rozpätie
min.
max.
Štítek
Novinka (2)
Materiál
Powdercoated aluminium (2)
Sklo (1)
Filtre
Zobraziť:

Položiek: 3

Filtre
Zobraziť:

Položiek: 3

x

Milí zákazníci,

v čase od 10.00 do 15.00 hod. sme pre vás veľkoobchodne otvorení (predaj možný len na IČO). Pre vás ostatných fungujeme ako výdajné miesto pre e-shop aj telefonické objednávky.

Objednajte si nábytok a jedinečné doplnky online a nechajte si ich dopraviť domov alebo využite osobný odber na našej predajni.

Po telefonickej dohode sa vám radi budeme venovať aj v iných časoch.

Vaša ELMINA
tel.: 0910 919 711
e-mail:
elmina@elmina.sk

Copyright © 2017 Elmina Praha - exkluzivní nábytek All Rights Reserved.