Tmavý odtieň

Tmavošedá a výrazná čierna poskytujú dokonalé pozadie, ktoré umožňuje výbuchu žiarivých odtieňov zelených listov a lístia v oslavách farieb. Svieži, popínavý brečtan. Hlboké smaragdové vždy zelené rastliny. Ostré steblá jasne zelenej trávy. Podzemok mäkkej ďateliny. Inšpirované prírodou a žilkami listu, nastavila latku so stoličkou Folia.

   

 

Táto jedinečná stolička je nápadná, ale zároveň jednoduchá, vyznačuje sa modernou eleganciou. Rám vyrobený z tenkej nehrdzavejúcej ocele je ponúkaný v bielej, antracitovej a bronzovej práškovej farbe a v niekoľkých pastelových farbách inšpirovaných prírodou: olivová zelená, nebeská modrá a hríbová.

 

 

Atraktívne, pohodlné a autentické kreslo Folia je o niečo nižšie, širšie relaxačné kreslo, hojdacie kreslo. Všetky položky v tomto sortimente si vyžadujú svoju najvyššiu úroveň remeselného spracovania. Ergonomické stoličky umiestnené okolo jedálenského stola vás pozývajú usadiť sa. Útulné lehátka spárované na terase poskytujú príležitosť na rozhovor.

  

 

Hojdacie kreslo a podnožka v tichom kúte poskytuje dokonalú relaxáciu. Stoličky Folia fungujú v každom prostredí a svojím otvoreným listovým dizajnom pripomínajú prírodu a svetlo.

 
 
  
FAREBNÁ PALETA
  
 
 
 

Radi Vám pomôžeme s výberom a kombináciou jednotlivých modelov a poťahov. 
Pre viac informácií nás prosím kontaktujte

 

 
×
Cenové rozpätie
min.
max.
Séria
Exes (2)
Folia (3)
Materiál
Keramika (2)
Nerez oceľ (3)
Powdercoated aluminium (2)
Viac možnostíMenej možností
Copyright © 2017 Elmina Praha - exkluzivní nábytek All Rights Reserved.