Svieži luxus

Čisté, zakrivené línie evokujúce tok vody. Jemne spracované a luxusné kúsky s akcentom na prírodné, rustikálne textúry. Silné a bohaté materiály v bledých hnedých, jemných zelených a upokojujúcich bielych farbách.

 Pozývame vás, aby ste si sadli a relaxovali v oáze podľa vášho výberu. S paletou prírodných tkanín a tlmenými tónmi inšpiruje a omladzuje kolekcia nášho vonkajšieho nábytku.

    

 

Kolekcia ORGANIX je vytvorená s cieľom umocniť a zjednotiť prírodné prostredie alebo poskytnúť útočište na vašom vlastnom dvore.
 
Túto sedaciu súpravu, ktorú je možné úplne prispôsobiť rôznym možnostiam rozloženia pomocou vankúšov operadla v troch zakrivených tvaroch, usporiadať ich ako nádherné kúsky alebo plynúť podľa vašej estetiky. Možnosti sa rozširujú na viac textúr a farieb pomocou textílií a keramických prvkov, ktoré vám pomôžu vytvoriť váš osobný vonkajší priestor.

  

 

Doprajte svoje solárnej lampe Ropy, záhradnému solárnemu zdroju svetla, napájanie teplým slnečným svetlom vo vašej záhrade. K dispozícii ako prenosný vreckový model alebo ako dvojúčelový poskytuje prístup k udržateľnej energii z pohodlia vašej terasy alebo záhrady.

  

Ak nemáte dostatok svetla po západe slnka, môžete si na záhrade vychutnať prírodnú energiu, ktorú lampa načerpala počas dňa. Ropy je v čiernom, olivovom (zelenom) alebo taupe (púštnom) polyolefínovom lane a ukladá energiu do svojich batérií, ktoré sú tiež nabíjateľné pomocou kábla USB. Bezchybne kombinuje technológiu s účelným dizajnom.

 
 
  
FAREBNÁ PALETA
  
 
 

 

Radi Vám pomôžeme s výberom a kombináciou jednotlivých modelov a poťahov. 
Pre viac informácií nás prosím kontaktujte

 

×
Cenové rozpätie
min.
max.
Séria
Organix (4)
Materiál
Hliník (4)
Polypropylén (1)
Powdercoated aluminium (1)
Viac možnostíMenej možností
x

Otváracie hodiny pred Vianocami
Po - Pi:   10 - 19hod

Sobota:  10 - 15hod
Nedeľa:  10 - 15hod

Až do 23.12. máme otvorené každý deň!

.

Copyright © 2017 Elmina Praha - exkluzivní nábytek All Rights Reserved. Nastaviť cookies