Šafránový zmysel

Šafran, najlegendárnejšie korenie na svete, pochádza z jesennej kvitnúcej rastliny známej svojou žiarivou farbou. S nezameniteľnou chuťou a vôňou toto perzské korenie vyčaruje exotické dobrodružstvá a nezvyčajné prostredie. Vaša záhrada alebo terasa má potenciál stať sa vlastným krásnym a luxusným, vďaka špičkovému a dobre navrhnutému nábytku.
    

 

Každá z kolekcií MOZAIX, JIVE a ZIDIZ kombinuje to najlepšie z kvality, úžitku a krásy s výsledkami, ktoré sú pozoruhodné a štýlové.

MOZAIX je umelecké dielo. Teplé a veľké drevené rošty z bohatého naolejovaného mahagónu alebo teaku, ako aj hliníka, sú k dispozícii v štyroch dĺžkach a umožňujú vám širokú škálu kombinácií, pomocou ktorých si môžete vytvoriť svoj obľúbený gauč a sedenie. Luxusné vankúše QuickDry je možné inštalovať kdekoľvek na mriežku a sú ponúkané v upokojujúcich prírodných tónoch ľanovej, prírodnej striebornej farby. Smaltované lávové kamene v piatich rôznych farebných tónoch, rovnako ako drevené dlaždice, môžu tieto mriežky vyplniť a vytvoriť užitočné stolíky.

 

 

Táto špičková sedacia súprava vysokej kvality je doplnená rôznymi doplnkami, ako je malé stolové svietidlo na solárne napájanie, veľké svietidlo alebo dokonca niektoré hliníkové kochlíky na sadenie rastlín, ktoré dodajú farby.

  

 

Záhradná stolička JIVE harmonicky kombinuje teak s hladkými, zúženými hliníkovými profilmi a olefínovými vláknami na príjemnú, dobre navrhnutú stoličku ideálnu na relaxáciu vonku. Vďaka tejto dômyselnej kombinácii materiálov je stolička harmonicky v súlade s elegantným moderným dizajnom alebo klasickým tradičným štýlom. Všestranné kreslo - teraz dostupné ako stolička s nízkym sedením - splynie s každým prostredím, napriek tomu je dostatočne nápadné na to, aby si ho všimli. Hliníkový rám je k dispozícii v bielej, antracitovej a bronzovej farbe. V týchto farbách je teraz k dispozícii úplne hliníková modernistická verzia, ako aj rozšírená pastelová paleta olivovo zelenej, nebesky modrej a hríbovej farby.

 

  
FAREBNÁ PALETA
  

 

Stolík ZIDIZ tiež integruje rôzne možnosti materiálov a štýlov. Všetky možnosti zahŕňajú rámy, ktoré sú k dispozícii v teakovom alebo hliníkovom prevedení a potiahnuté antracitovou, bronzovou, pieskovou alebo bielou farbou. Keramické stolové dosky sú oválne alebo obdĺžnikové v rôznych prírodných odtieňoch bielej, šedej a pálenej, zatiaľ čo vysúvacia stolová doska ZIDIZ je teaková. Stôl je odolný, užitočný a nádherný.


Radi Vám pomôžeme s výberom a kombináciou jednotlivých modelov a poťahov. 
Pre viac informácií nás prosím kontaktujte

 

 
×
Cenové rozpätie
min.
max.
Série
Illum (1)
Materiál
Hliník (5)
Mahagónové drevo (1)
Teakové drevo (1)
Viac možnostíMenej možností
x

Milí zákazníci,

v čase od 10.00 do 15.00 hod. sme pre vás veľkoobchodne otvorení (predaj možný len na IČO). Pre vás ostatných fungujeme ako výdajné miesto pre e-shop aj telefonické objednávky.

Objednajte si nábytok a jedinečné doplnky online a nechajte si ich dopraviť domov alebo využite osobný odber na našej predajni.

Po telefonickej dohode sa vám radi budeme venovať aj v iných časoch.

Vaša ELMINA
tel.: 0910 919 711
e-mail:
elmina@elmina.sk

Copyright © 2017 Elmina Praha - exkluzivní nábytek All Rights Reserved.