Rozmarná biela

Vstúpte na svoju záhradu a nadýchajte sa čistého vzduchu. Nadýchnite sa vône voňavých jarných kvetov. Cítite na svojej pokožke teplé slnečné lúče? Počúvajte hlasitosť smiechu, keď deti behajú po čerstvej pokosenej tráve.

S nami môžete vytvoriť priestor, ktorý má silu zlepšiť vašu náladu. Vnímajte krásu okolo seba, cíťte sa sviežo a omladnite svojim okolím.

    

 
Inovatívna a nadčasová séria ALURA je jednou z najpredávanejších kolekcií vďaka klasickému štýlu, ktorý dopĺňa takmer každé prostredie. Rámy vyrobené z ľahkého potiahnutého hliníka sú k dispozícii v odtieňoch bielej, pieskovej a antracitovej, zatiaľ čo sedadlá odolné voči poveternostným vplyvom sú ponúkané v bielej, perleťovo šedej a čiernej farbe. Jednoduchý výber farieb pomáha zdôrazniť čisté línie a ergonómiu tohto atraktívneho vonkajšieho nábytku.
Prírodný piesok a perleťová šedá poskytujú tlmené, upokojujúce tóny, zatiaľ čo výber nápadných antracitových prvkov skutočne zdôrazňuje krásny dizajn. Rôzne textúry rovnakej farby, ako napríklad biela látka s bielo potiahnutým hliníkom, vytvárajú hĺbku a chladnú a pokojnú atmosféru.

 

 

Celá kolekcia ALURA je vyrobená tak, aby vydržala roky a zároveň poskytovala vášej záhrade pohodlie a nádherný dizajn. S mäkkými hranami a ľahko čistiteľnými materiálmi priťahuje rodiny tento minimalistický, ale zároveň prístupný dizajn.

  

K dispozícii sú stohovateľné stoličky, barové stoličky, relaxačné stoličky s voliteľnými opierkami z teakových rúk,ležadlá. Lehátko je vybavené patentovaným technickým vybavením, ktoré umožňuje jednoduché stlačenie aktivácie skrytých hydraulických piestov, aby sa sedadlo a operadlo bez námahy spustili a zdvihli.
 
 
  
FAREBNÁ PALETA
  

 

Svieži, čistý vzhľad dodáva svietidlo LUNAR, disk z priesvitného mramoru Arabescato Carrara. Táto perlovo biela nástenná lampa,pomocou LED osvetlenia, jemne svieti jemnou bielou farbou a predstavuje prírodnú krásu mramoru.

 


 

Radi Vám pomôžeme s výberom a kombináciou jednotlivých modelov a poťahov. 
Pre viac informácií nás prosím kontaktujte

 

×
Cenové rozpätie
min.
max.
Štítek
Novinka (2)
X Factor (1)
Barva
Biela (1)
Série
Alura (5)
Illum (1)
Ninix (1)
Viac možnostíMenej možností
Materiál
Batyline® (3)
Hliník (6)
Keramika (1)
Mramor (1)
Powdercoated aluminium (2)
Sklo (1)
Teakové drevo (1)
Viac možnostíMenej možností
x

Milí zákazníci,

v čase od 10.00 do 15.00 hod. sme pre vás veľkoobchodne otvorení (predaj možný len na IČO). Pre vás ostatných fungujeme ako výdajné miesto pre e-shop aj telefonické objednávky.

Objednajte si nábytok a jedinečné doplnky online a nechajte si ich dopraviť domov alebo využite osobný odber na našej predajni.

Po telefonickej dohode sa vám radi budeme venovať aj v iných časoch.

Vaša ELMINA
tel.: 0910 919 711
e-mail:
elmina@elmina.sk

Copyright © 2017 Elmina Praha - exkluzivní nábytek All Rights Reserved.