Ranná káva

Kráčajte k doku v stále chladnom vzduchu skoro ráno a popíjajte čerstvo pripravenú kávu. Posaďte sa a usadte sa, aby ste sledovali, ako východ slnka pomaly pohltí hmlu z jazera. Ak ste zabalení v mäkkej prikrývke a nasávate na záhrade ticho úsvitu, neexistuje lepší spôsob, ako začať deň.

    

 

Vyložte si nohy na pohovku MOZAIX, ktorá je k dispozícii v štyroch dĺžkach, a relaxujte v prostredí, ktoré si sami vyrábate. Táto špičková sedacia súprava s vysokým dizajnom je prispôsobiteľná v dizajne rozloženia, vo výbere materiálu a farby rámu a vankúša, ako aj vo výbere dlaždíc. Teplé a veľké drevené rošty z bohatého naolejovaného mahagónu alebo teaku môžu byť naplnené smaltovanými lávovými kameňmi v piatich rôznych farebných tónoch a tiež drevenými dlaždicami pre dokonalé prispôsobenie.

  

 
Teplé a veľké drevené rošty z bohatého naolejovaného mahagónu alebo teaku môžu byť naplnené smaltovanými lávovými kameňmi v piatich rôznych farebných tónoch a tiež drevenými dlaždicami pre dokonalé prispôsobenie.

  

Zvýraznite prirodzené odtiene vankúšov QuickDry pomocou ROPY. ROPY je v čiernom, olivovo zelenom alebo taupe polyolefínovom lane a je záhradným solárnym zdrojom svetla. Bezchybne kombinuje technológiu s účelným dizajnom ukladaním energie do svojich batérií, ktoré sú tiež nabíjateľné pomocou kábla USB. Doprajte svojmu ROPY teplé slnečné svetlo a osvetlite svoju záhradu prírodnou energiou.

 
 
  
FAREBNÁ PALETA
  
 
 

 

Radi Vám pomôžeme s výberom a kombináciou jednotlivých modelov a poťahov. 
Pre viac informácií nás prosím kontaktujte

 

×
Cenové rozpätie
min.
max.
Štítek
Novinka (2)
X Factor (1)
Série
RB outdoor rug (1)
Materiál
Hliník (1)
Mahagónové drevo (1)
Polyester (1)
Polypropylén (1)
Powdercoated aluminium (2)
Viac možnostíMenej možností
Filtre
Zobraziť:

Položiek: 5

Filtre
Zobraziť:

Položiek: 5

x

Milí zákazníci,

v čase od 10.00 do 15.00 hod. sme pre vás veľkoobchodne otvorení (predaj možný len na IČO). Pre vás ostatných fungujeme ako výdajné miesto pre e-shop aj telefonické objednávky.

Objednajte si nábytok a jedinečné doplnky online a nechajte si ich dopraviť domov alebo využite osobný odber na našej predajni.

Po telefonickej dohode sa vám radi budeme venovať aj v iných časoch.

Vaša ELMINA
tel.: 0910 919 711
e-mail:
elmina@elmina.sk

Copyright © 2017 Elmina Praha - exkluzivní nábytek All Rights Reserved.