Pohodlnosť betónu

Moderné prostredie betónu spája všetky objekty v ňom. Silné a pevné steny kontrastujú s tvarmi okolitej prírody, zatiaľ čo farba dokonale splýva. Steny zasiahnuté teplým slnečným žiarením akumulujú energiu a vytvárajú tak teplú žiaru až dlho po západe slnka. Existuje len niekoľko dôvodov, prečo máme radi fotografie na betónovom pozadí.


 

 

Organické tvary

Väčšina organických tvarov je zakrivených alebo okrúhlych a na počesť vyhýbania sa priamym líniám prírody sme vytvorili našu úplne novú kolekciu Organix. 
Kolekcia Organix, inšpirovaná samotnou prírodou, je ohromujúca, nech už je zmiešaná s prírodným prostredím alebo v kontraste s minimalistickou architektúrou.

 
 

Tuhá konštrukcia z lisovaného plastu môže byť čalúnená akoukoľvek látkou z rozsiahlej textilnej kolekcie Royal Botania. To platí aj pre vankúš sedenia. Kombinácia týchto dvoch možností ponúka tisíce možností farieb a textúr, ktoré dopĺňajú zvyšok vonkajšieho dekoru
   

  
FAREBNÁ PALETA
  

 

Stolovanie za okrúhlym stolom
 
Okrúhly stôl uľahčí vzájomný kontakt a prinesie útulnosť a povzbudí rozhovor. Okrúhle stoly eliminujú plytvanie rohovým priestorom, takže sú ideálne na použitie pre hostí. Okrúhly stôl je vždy dobrý nápad.
  

 
 
×
Cenové rozpätie
min.
max.
Séria
Exes (2)
Organix (4)
RB outdoor rug (2)
Viac možnostíMenej možností
Materiál
Hliník (5)
Keramika (1)
Polyester (2)
Polypropylén (1)
Powdercoated aluminium (3)
Viac možnostíMenej možností
Farba
Biela (1)
Copyright © 2017 Elmina Praha - exkluzivní nábytek All Rights Reserved.