Jesenná aura

Zabaľte sa do flanelovej deky, napite sa teplej šálky kávy a nasajte krásu svojho okolia. S kolekciami inšpirovanými farbami a teplým teakovým drevom ponúkame vo svojich dizajnoch krásu a teplo.
  

 

Robustný, ale zároveň prívetivý, Zenhit je z jednou z vlajkových lodí celodreveného záhradného nábytku. So samostatnými stoličkami, ležadlami, rohovými dielmi, dvojsedov a trojsedov je táto príjemná kolekcia nábytku dostatočne univerzálna na to, aby vyhovovala širokej škále usporiadaní. 

 
 

Kolekcia Zenhit, ktorá je v súlade s vytesanými líniami teakových nízkych stolov a nedávno bol rozšírený o elegantnú stoličku, je mimoriadne pohodlný s priamymi a silnými dizajnovými prvkami.

  

 
Nový vankúš predstavený v tomto roku poskytuje ďalšie pohodlie, ako aj možnosť vybrať si z celej kolekcie látok. Bohaté hnedé odtiene teaku dobre dopĺňa žiarivá červená, teplá gaštanová a jesenná oranžová farba.
 
 
 
 
 
  
FAREBNÁ PALETA
  

 

Rustikálna a štýlová lampa Tristar, ktorá je k dispozícii v dvoch veľkostiach a obsahuje číre aj dymové ručne fúkané sklo do exteriéru, je ideálnym svetelným spoločníkom pre kolekciu Zenhit.

  


Radi Vám pomôžeme s výberom a kombináciou jednotlivých modelov a poťahov. 
Pre viac informácií nás prosím kontaktujte

 

×
Cenové rozpätie
min.
max.
Séria
Zenhit (5)
Materiál
Powdercoated aluminium (1)
Sklo (1)
Teakové drevo (5)
Viac možnostíMenej možností
Copyright © 2017 Elmina Praha - exkluzivní nábytek All Rights Reserved.