Jemné zvádzanie

Váš dvor je váše útočište, spôsob, ako si dopriať krásu a pohodlie súčasne. Toto je priestor pre ohromujúci dizajn, vrcholný luxus a nekonečné pohodlie. Pre pohodlné sedenie nie je potrebné obetovať dobrý vzhľad. Máme nadčasový nábytok s klasickými farbami a líniami, ktoré vyzerajú dobre na každej terase.

    

 

Teak je štandard, podľa ktorého v porovnaní so všetkým ostatnými vonkajšími nábytkami bledne. Dobre vyzerajúca stolička CALYPSO s teakovým rámom má odnímateľné operadlo, ktoré umožňuje kompaktné uloženie alebo čistenie. Čalúnené poťahy majú viac ako 70 druhov látok, ktoré zaisťujú farebnú paletu, ktorá bude dokonale vyhovovať vašej predstave na záhrade.

  

 

Tieto stoličky sa dobre kombinujú s kolekciou stolov U-NITE. Tento jedálenský stôl, ktorý je k dispozícii v piatich obdĺžnikových veľkostiach a je nový okrúhly, pozostáva z teakového alebo práškovo lakovaného hliníkového rámu a keramickej dosky stola. Tenký a elegantný rám z určitých pozícií dodáva ilúziu, že doska stola pláva. Vďaka modernému dizajnu a keramickému topu je stôl U-NITE dokonalým pútačom pozornosti na vašu terasu alebo záhradu.

 

Nábytok si získava uznania, keď dokáže viac, ako to, čo sa na prvý pohľad zdá. Puf TONO, ktorý je k dispozícii v dvoch veľkostiach a je vhodný na použitie ako sedadlo alebo podnožku, rýchlo schne a dá sa použiť na uskladnenie. S akýmkoľvek textilom v kolekcii látok Royal Botania, TONO ľahko skompletizuje váš vonkajší dekor, zatiaľ čo skrýva neporiadok vo svojom vnútri.

 

  
FAREBNÁ PALETA
  
 
 
 

 

Radi Vám pomôžeme s výberom a kombináciou jednotlivých modelov a poťahov. 
Pre viac informácií nás prosím kontaktujte

 

×
Cenové rozpätie
min.
max.
Séria
Calypso (5)
Illum (1)
Materiál
Lano (1)
Teakové drevo (8)
Copyright © 2017 Elmina Praha - exkluzivní nábytek All Rights Reserved.