Dotyk Toskánska

 Chceme vám pomôcť vizualizovať rôzne spôsoby, ako môžete odrážať štýl a osobnosť prostredníctvom nášho nádherného vonkajšieho nábytku. Umožnite našim inšpiráciám rozprúdiť vašu fantáziu a nasmerovať vás k luxusnej svätyni.
 
VITAJTE V TOSKÁNSKU
 

 
Svahovitá krajina obložená zelenými vinicami a starými olivovníkmi. Kľukaté cesty strážené pyšnými cyprusmi. Vrcholy kopcov posiate malebnými dedinami, kúpajúce sa v mäkkom žltom slnečnom svetle. Toskánsko je so svojou bohatou kultúrou a kuchyňou bezpochyby jedným z najromantickejších regiónov na zemi. Ponúkame nábytok, ktorý tak pekne zapadá do celej tejto krásy…
 
 

 
Minulý rok sme uviedli na trh kreslo Calypso. Pre jeho okamžitý úspech sme sa rozhodli rozšíriť Calypso na celú kolekciu vrátane sedačky.
Sortiment tvoria 3 veľkosti teakovej základne, štvorcová s rozmermi 72x72 cm, druhá s dvojnásobnou veľkosťou a ďalšia s trojnásobnou dĺžkou. Operadlá z nehrdzavejúcej ocele v tvare L alebo U, ktoré je možné potiahnuť čalúnením.
  

  
FAREBNÁ PALETA
  
 
 
 

 

Pre tých, ktorí sa viac zameriavajú na prirodzený vzhľad a dojem z tkaných vlákien, sme vytvorili náš vlastný originálny vzor tkania KRIS KROSS, ktorý využíva tri rôzne tóny syntetického vonkajšieho vlákna, ktoré spolu dokonale ladia. Odteraz môžu byť všetky predmety Calypso vybavené buď tkaným operadlom alebo textilným.
 

Výber aranžmánov a povrchových úprav je nekonečný!
Radi Vám pomôžeme s výberom a kombináciou jednotlivých modelov a poťahov. 
Pre viac informácií nás prosím kontaktujte

 

×
Cenové rozpätie
min.
max.
Séria
Calypso (7)
Conix (1)
Materiál
Betón (1)
Powdercoated aluminium (1)
Sklo (1)
Teakové drevo (7)
Viac možnostíMenej možností
Copyright © 2017 Elmina Praha - exkluzivní nábytek All Rights Reserved.