Azúrové ašpirácie

Predstavte si, že vystúpite zo slaného Stredozemného mora na horúci biely piesok alebo vystúpite z tyrkysového bazéna na slnečné lúče. Keď si nastavujete slnečné okuliare, siahnite po zmrznutom koktaile. Nakloňte hlavu dozadu a unášajte sa spať v chladnom tieni. Ten vznešený pocit leta. Denné sny o cieľoch teplého počasia. Drvivý okamih, keď sa naozaj cítite ako na dovolenke. 

   

 

Vstúpte do kolekcie Lotus, ktorá tento termín posúva na nové úrovne. S teakovými nohami, ktoré sedia okolo centrálnej základne, ako slnečné lúče, je tento ikonický kus nábytku ústredným prvkom pri vytváraní rajskej scény. S hrubými pohodlnými penovým výpletom, ktorý je k dispozícii vo viac ako 70 farbách, a voliteľným držiakom na slnečník, je táto štýlová pohodlná posteľ ideálnym spôsobom, ako stráviť letné dni.

 
 

Sedacia zostava Lusit vďaka svojim ľahkým a vzdušným rámom funguje dobre v rôznych prostrediach. S tkaným lanom, hliníkovými rámami pokrytými bronzovým alebo bielym povrchom a hrubými vankúšmi predstavuje Lusit svieži vzhľad vonkajšieho nábytku.

  

 

Ďalším ideálnym usporiadaním sú stoličky Samba okolo teakového stola. Stoličky Samba sú stohovateľné, ľahké a odolné voči poveternostným vplyvom. Táto stolička, ktorá je k dispozícii v čiernom alebo bronzovom hliníku a je z tkaného olefínového sedadla a operadla, je pohodlná a štýlová.

 

  
FAREBNÁ PALETA
  

 

Radi Vám pomôžeme s výberom a kombináciou jednotlivých modelov a poťahov. 
Pre viac informácií nás prosím kontaktujte

 

 
×
Cenové rozpätie
min.
max.
Séria
Illum (1)
RB outdoor rug (1)
Samba (2)
Viac možnostíMenej možností
Materiál
Hliník (1)
Polyester (1)
Powdercoated aluminium (2)
Teakové drevo (1)
Viac možnostíMenej možností
Copyright © 2017 Elmina Praha - exkluzivní nábytek All Rights Reserved.