Azúrové ašpirácie

Predstavte si, že vystúpite zo slaného Stredozemného mora na horúci biely piesok alebo vystúpite z tyrkysového bazéna na slnečné lúče. Keď si nastavujete slnečné okuliare, siahnite po zmrznutom koktaile. Nakloňte hlavu dozadu a unášajte sa spať v chladnom tieni. Ten vznešený pocit leta. Denné sny o cieľoch teplého počasia. Drvivý okamih, keď sa naozaj cítite ako na dovolenke. 

   

 

Vstúpte do kolekcie Lotus, ktorá tento termín posúva na nové úrovne. S teakovými nohami, ktoré sedia okolo centrálnej základne, ako slnečné lúče, je tento ikonický kus nábytku ústredným prvkom pri vytváraní rajskej scény. S hrubými pohodlnými penovým výpletom, ktorý je k dispozícii vo viac ako 70 farbách, a voliteľným držiakom na slnečník, je táto štýlová pohodlná posteľ ideálnym spôsobom, ako stráviť letné dni.

 
 

Sedacia zostava Lusit vďaka svojim ľahkým a vzdušným rámom funguje dobre v rôznych prostrediach. S tkaným lanom, hliníkovými rámami pokrytými bronzovým alebo bielym povrchom a hrubými vankúšmi predstavuje Lusit svieži vzhľad vonkajšieho nábytku.

  

 

Ďalším ideálnym usporiadaním sú stoličky Samba okolo teakového stola. Stoličky Samba sú stohovateľné, ľahké a odolné voči poveternostným vplyvom. Táto stolička, ktorá je k dispozícii v čiernom alebo bronzovom hliníku a je z tkaného olefínového sedadla a operadla, je pohodlná a štýlová.

 

  
FAREBNÁ PALETA
  

 

Radi Vám pomôžeme s výberom a kombináciou jednotlivých modelov a poťahov. 
Pre viac informácií nás prosím kontaktujte

 

 
×
Cenové rozpätie
min.
max.
Štítek
Novinka (6)
X Factor (1)
Série
Illum (1)
RB outdoor rug (1)
Samba (2)
Viac možnostíMenej možností
Materiál
Hliník (2)
Keramika (1)
Polyester (1)
Powdercoated aluminium (2)
Teakové drevo (3)
Viac možnostíMenej možností
x

Milí zákazníci,

v čase od 10.00 do 15.00 hod. sme pre vás veľkoobchodne otvorení (predaj možný len na IČO). Pre vás ostatných fungujeme ako výdajné miesto pre e-shop aj telefonické objednávky.

Objednajte si nábytok a jedinečné doplnky online a nechajte si ich dopraviť domov alebo využite osobný odber na našej predajni.

Po telefonickej dohode sa vám radi budeme venovať aj v iných časoch.

Vaša ELMINA
tel.: 0910 919 711
e-mail:
elmina@elmina.sk

Copyright © 2017 Elmina Praha - exkluzivní nábytek All Rights Reserved.