Rozprávanie v Tosce

Povieme si niečo o kolekcii Tosca. Alebo počkajte, máme lepší nápad. Poďme sa rozprávať v Tosce. Pretože okrem jedinečného dizajnu, decentného luxusu a technologických inovácií, ktoré táto kolekcia predstavuje, sú pohovky, stoličky a ležadlá  Tosca neuveriteľne pohodlné. Ideálne prostredie pre rozhovor o dizajne alebo napríklad aj o opere. Pretože Tosca bola pomenovaná podľa rovnomennej opery Giacoma Pucciniho. Dramatický príbeh lásky bez šťastného konca. Našťastie je táto Tosca skutočným príbehom úspechu.


Ženská forma
Ako pôsobiť zaujímavo, trochu tajomne rovnomerne a zároveň vyjadriť vrúcny a príjemný pocit? Pre nás bolo hneď od začiatku jasné, že na splnenie takejto úlohy potrebujeme ženskú návrhárku ako je Monica Armani. Podarilo sa jej rozprávkovo skĺbiť emócie, pohodlie a osobnosť v jednej mimoriadnej kolekcii. Zaoblené sedadlá obklopené širokým zvislým výpletom sa okamžite stali charakteristickým vzhľadom kolekcie Tosca, spolu so zúženými nohami a tlmenými farbami s farebnosťou tón v tóne. Luxus v tej najprepracovanejšej podobe.


Hmatové a technické
Monica Armani sa spojila so svojím manželom Luccom Dallabettou, ktorý je technickým inžinierom, s cieľom vyvinúť jedinečnú a veľmi príjemnú textíliu vhodnú pre radu Tosca. Z know-how páru aj Tribù vyplynula väzba XL pletená z textilénu a polyolefínu. Takto je pripravená odolávať vode, mrazu, plesniam aj UV žiareniu. Výsledkom je prirodzený a veľmi elegantný vzhľad, ktorý zvyšuje pocit luxusu, ktorým Tosca dýcha. Na doplnenie sortimentu navrhla Monica Armani rafinovaný oválny jedálenský stôl a nádherné konferenčné stolíky, ktoré sú k dispozícii v piatich rôznych farbách keramiky ktorá je na elegantných zúžených nohách podobných tým, aké majú jedálenské stoličky.   


OBJAVTE KOMPLETNÚ KOLEKCIU TOSCA

   

Jednotlivé modely môžete kombinovať podľa svojho želania, všetko záleží len na skladovej dostupnosti jednotlivých kusov.
Radi vám s výberom a vašimi otázkami pomôžeme, neváhajte nás kontaktovať, sme tu pre vás.
 
Všetky katalógy záhradného nábytku na stiahnutie tu (pdf)

 

×
Cenové rozpätie
min.
max.
Štítek
X Factor (2)
Barva
Béžová (6)
Série
Tosca (10)
Materiál
Batyline® (5)
Hliník (4)
Keramika (4)
Nerez oceľ (5)
Viac možnostíMenej možností
x

Milí zákazníci,

v čase od 10.00 do 15.00 hod. sme pre vás veľkoobchodne otvorení (predaj možný len na IČO). Pre vás ostatných fungujeme ako výdajné miesto pre e-shop aj telefonické objednávky.

Objednajte si nábytok a jedinečné doplnky online a nechajte si ich dopraviť domov alebo využite osobný odber na našej predajni.

Po telefonickej dohode sa vám radi budeme venovať aj v iných časoch.

Vaša ELMINA
tel.: 0910 919 711
e-mail:
elmina@elmina.sk

Copyright © 2017 Elmina Praha - exkluzivní nábytek All Rights Reserved.