Napriek stavebným prácam na Račianskej ulici je vjazd do Lightparku voľný. Zaparkovať môžete bezplatne v podzemnej garáži priamo pod našou predajňou.

Katalógy záhradného nábytku

Predávame exteriérový nábytok tých najkvalitnejších svetových značiek ako Tribu, Royal Botania, Vincent Sheppard, Umbrosa, vrátane rôznych druhov slnečníkov a tienenia ako takého. Nižšie si môžete stiahnuť všetky katalógy.
Pre bližšie informácie nás neváhajte kontaktovať, pomôžeme vám sa zorientovať v jednotlivých modeloch, materiáloch a možnostiach kombinácií. 

Silky & Dotty

Nová kolekcia, ktorá rozširuje našu atraktívnu ponuku záhradného sedenia. Kolekcie Dotty a Silky zaručene vnesú do vášho priestoru elegantný a hravý nádych.

 

Tribù

Prvotriedny “all weather” nábytok, modely od Tribù Vám zaručia spojenie jedinečnej kvality, praktickosti a pohodlia na vašej terase či záhrade.

 

Royal Botania

Spojenie medzi kvalitou, vkusným dizajnom a súčasnými materiálmi, to je Roayl Botania. Či hľadáte jedálenská sedenie, alebo chcete relxovať na dizajových lehátkach pri bazéne, v katalógu Royal Botania nájdete všetko čo budete potrebovať.

 

Royal Botania zahradné svetlá

Dizajnové a praktické, nástenné či stojaté, výrazné alebo diskrétne, moderné prípadne z prírodných materiálov. Royal Botania vonkajšie svietidlá osvetlia Váš exteriér, bazén alebo príjazdovú cestu.

 

Traditional Teak

Traditional Teak je celoročný nábytok z toho najklasickejší materiálu - teakové drevo. Kvalita spracovania preverená rokmi praxe..

 

Umbrosa

Jedinečný dizajn slnečníkov a tieniacich plachiet je najlepší spôsob, ako opísať, čo značka Umbrosa predstavuje. Sortiment pozostáva zo 7 kolekcií slnečníkov, kolekcie tieniacich plachiet a štyroch podstavcov slnečníkov v nekonečných kombináciách farieb a látok.

  

Riviéra Maison

S našou kolekciou Outdoor Collection od spoločnosti Rivièra Maison vám ponúkame možnosť spojiť štýl vášho interiéru s vonkajším prostredím.

 

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz