Perfektný deň pri bazéne

VÝBER NAŠICH NAJLEPŠÍCH LEHÁTOK
 
Čo môže byť uvoľňujúcejšie než ležať pri bazéne, užívať si upokojujúci účinok slnečného svetla odrážajúceho sa od vody. Naše záhradné ležadlá sú navrhnuté presne pre tieto účely. Naša inšpiratívna kolekcia ponúka rad samostatných lehátok, veľkých postelí, hojdačiek - všetky majú odlišný charakter, sú praktické, pohodlné a 100% odolné vonkajšiemu prostrediu.
 

CTR Meridienne  
Vezmite sa napríklad ležadlo CTR Meridienne. Elegenantné, so zahnutým tkaným operadlom so špeciánych materiálov Tricord®, ktoré poskytuje oporu, keď sedíte. Rám sleduje jednu súvislú líniu, ktorá vyzerá jednoducho, ale vyžaduje sofistikovanú metódu výroby.
     


Lehátko Senja
Cítite, ako sa stres vyplavuje? Uvoľnite sa s naším najnovším prírastkom, ležadlom Senja. Dizajn ide k podstate toho, čo lehátko ponúka - pocitu pokoja a celkovej relaxácie, keď si ľahnete. Dizajnové štúdio Segers, ktoré je pod týmto ležadlom podpísané, sa rozhodlo pre pokojný a čistý vzhľad rámu z pieskovaného hliníka a venovalo osobitnú pozornosť veľkorysej veľkosti extra mäkkého objemného vankúša, ktorý je obšitý jemným lemovaním.
   

 

Lehátko Nodi 
Butikový hotel Can Aulí na Mallorce použil tyto luxusní lehátka přímo na své terase. Kolekce Nodi harmonicky ladí s měkkými cihlami zrekonstruovaného městského domu ze 17. století. Jemný a luxusní vzhled koresponduje s celým prostředím. Kroucený materiál Canax® odolný proti všem povětrnostním vlivům je tkaný kolem štíhlého rámu, což zvýrazňuje okraje. Mírumilovně působící čisté línie.
 

 

Posteľ Mood daybed - miesto pre dvoch
Zaoblený zadný oblúk lehátka Mood pôsobí ako teplé široké objatie. Robustný teakový rám a vzdušné, ručne tkané operadlo Tricord® vytvárajú okamžite príjemný a zhovievavý priestor, kde sa môžete schúliť. Materiál Tricord® je veľmi jemný na dotyk, napriek tomu je veľmi odolný. Pridajte si veľa vankúšov z našej širokej palety pastelových farieb a relaxácie je zaručená.
  

   

 
VŠETKY KATALÓGY ZÁHRADNÉHO NÁBYTKU NA STIAHNUTIE TU

×
Cenové rozpätie
min.
max.
Séria
CTR (6)
Kos Teak (1)
Mood (8)
Natal Alu (2)
Ninix (1)
O-zon (1)
Senja (1)
Strappy (2)
Tosca (2)
Vis à Vis (2)
XQI (1)
Viac možnostíMenej možností
Materiál
Batyline® (12)
BeeWett® (1)
Hliník (15)
Lano (1)
Nerez oceľ (8)
Oceľ (1)
Polypropylén (2)
Polyskin (2)
Powdercoated aluminium (3)
Sunvision (1)
Teakové drevo (18)
Tricord® (14)
Umelý ratan (1)
Viac možnostíMenej možností
Farba
Biela (6)
Béžová (7)
Hnedá (4)
Svetlo šedá (2)
Viac možnostíMenej možností
Filtre
Zobraziť:

Zobrazené 24 produktov z 41 celkom

Strana:
  1. 1
  2. 2
Filtre
Zobraziť:

Zobrazené 24 produktov z 41 celkom

Strana:
  1. 1
  2. 2
Copyright © 2017 Elmina Praha - exkluzivní nábytek All Rights Reserved.