Low Dining

Spoločné stolovanie na nový spôsob

Často sú to malé okamihy radosti, ktoré si počas života ceníme. Tie chvíle, keď cítite skutočné puto medzi priateľmi a rodinou. Chvíle intímnych rozhovorov alebo čarovné večery plné nekonečného smiechu, na ktoré s láskou spomíname ešte dlhé roky. 

Tieto momenty sú inšpiráciou pre koncept low dining. Tu znovu objavujeme "spoločné stolovanie".
 

Čo je low dining? 

Nízke stolovanie v sebe plynule spája pohodlie obývacej izby s praktickosťou tradičného jedálenského stola. Táto kombinácia slúži ako zlatý rez pre ideálny spoločný večer s blízkymi.

Aby sme zabezpečili toto príjemné prostredie, znížili sme stôl z klasickej výšky 75 cm na 68 cm. Aby sa vám pohodlne sedelo, znížili sme aj výšku stoličiek z klasických 68 cm na 46 cm. Ak sedíte oveľa nižšie, vzniká nádherný lounge efekt, ktorý so sebou prináša pocit dokonalého uvoľnenia.   
 

Bližšie k zemi, bližšie k sebe

Známa prvá reakcia na koncept nízkeho stravovania je, že by to nebolo praktické. Nenechajte sa však mýliť. Pohodlie nízkeho stolovania nie je vôbec na úkor praktického využitia. Stoličky sú jedinečne navrhnuté tak, aby sedenie vo vzpriamenej polohe  bolo bezproblémové.

Nižšie sedenie je nielen pohodlné, ale prináša aj neočakávanú výhodu. Zmenou držania tela sa zlepší trávenie. Výsledkom je menej nadúvania.

Keď sedíte nižšie, získate pri jedálenskom stole veľké pohodlie. To vytvára dokonalé prostredie na hodiny konverzácie. Od predjedla po dezert... a taktiež, budete vy a vaši blízki pri stole úplne uvoľnení. Ideálne na vychutnávanie posledných slnečných lúčov v lete alebo tepla krbu v chladnejších mesiacoch roka.

Nízka jedálenská súprava je ideálna do interiéru alebo exteriéru.
Už teraz snívate o večeri plnej nespočetných hodín smiechu, konverzácie a zábavy? Potom premeníte svoje sny na skutočnosť. V našej ponuke máme široký výber vonkajšieho nábytku s konceptom "low dining".
 
Pre výber low dining kolekcií nás kontaktujte, radi vám ukážeme všetky dostupné možnosti. 

 

×
Cenové rozpätie
min.
max.
Séria
Alura (2)
Calypso (1)
Conix (4)
Exes (1)
Folia (1)
Jive (1)
Ninix (2)
Strappy (1)
Styletto (6)
Tosca (2)
Zenhit (1)
Viac možnostíMenej možností
Materiál
Batyline® (2)
Betón (4)
Hliník (4)
Keramika (1)
Nerez oceľ (3)
Polypropylén (1)
Polyskin (1)
Powdercoated aluminium (3)
Teakové drevo (9)
Viac možnostíMenej možností
Farba
Béžová (2)
Filtre
Zobraziť:

Položiek: 23

Filtre
Zobraziť:

Položiek: 23

Copyright © 2017 Elmina Praha - exkluzivní nábytek All Rights Reserved. Nastaviť cookies