Poetic Folk

POETIC FOLK - SPOJENIE S PRÍRODOU

S kolekciou Poetic Folk si môžete predstaviť priame spojenie s matkou prírodou. Táto kolekcia doslova rozpráva príbeh inšpirovaný zmesou rôznych štýlov a kultúr, pričom umenie a krása remesla vyžaruje v tých najluxusnejších detailoch. Či už máte radi farebné alebo pokojnejšie dekory, v tejto kolekcii nájdete niečo pre seba.

 

   

FARBY 

Používajú sa tu biele, sivozelené, modré, červené farby s nádychom zlatej a jemných ružových tónov.

 

JEDINEČNÉ OBLIEČKY NA VANKÚŠE

Absolútne "MUST HAVE" z tejto kolekcie sú zamatové obliečky na vankúše s krásnymi a jedinečnými kvetinovými vzormi. Doplnky sú zdobené bohatými výšivkami, maľbami a rytinami. Kombinujte tieto jedinečné obliečky na vankúše s vankúšmi z umelej kožušiny, aby ste vytvorili atraktívnu a útulnú kombináciu.

RUSTIC RATTAN

Okrem farebných vankúšov je v tejto kolekcii miesto aj pre 100% prírodné produkty, ktoré dodajú vášmu interiéru viac pokoja. Vezmite si napríklad tieto ratanové predmety s veselým nádychom. Podnos na príbory je nielen praktický na odkladanie všetkých príborov na stôl naraz, ale je aj pekný ako dekoratívny predmet, pretože podnos na príbory má tvar tašky. Krabička na čaj má tiež prekvapivý vkus, pretože má tvar aktovky. Šikovné a zábavné zároveň!

 

×
Cenové rozpätie
min.
max.
Séria
Brompton Left (1)
Hudson (1)
Materiál
Banánovej listy (1)
Bavlna (1)
Brestové drevo (2)
Bukové drevo (1)
Dubové drevo (1)
Hliník (1)
Kov (4)
Ratan (2)
Sklo (4)
Topoľové drevo (1)
Zamat (1)
Viac možnostíMenej možností
Farba
Svetlo hnedá (1)
Copyright © 2017 Elmina Praha - exkluzivní nábytek All Rights Reserved. Nastaviť cookies