Záhradný nábytok

V sekcii záhradný nábytok Vám ponúkame výber toho najpopulárnejšieho z nášho ponúkaného sortimentu určeného pre exteriér. Svoje miesto tu má klasický záhradný teakový nábytok, veľmi obľúbený záhradný nábytok so syntetických vlákien, ako aj moderný nábytok z ocele v kombinácii s inými materiálmi. 

Predávame exteriérový nábytok tých najkvalitnejších svetových značiek ako Royal Botania, Tribu, Borek, Traditional Teak, Umbrosa, vrátane rôznych druhov slnečníkov a tienenia ako takého.


TRIBU

Tento prvotriedny “all weather” nábytok sa predáva vo viac ako 60 krajinách sveta. Modely od Tribú Vám zaručia spojenie prvotriednej kvality, praktickosti a pohodlia na vašej terase či záhrade. So širokou škálou modelov od Tribú dokážeme navrhnúť a zariadiť aj Vašu terasu.

 

 ROYAL BOTANIA

Spojenie medzi kvalitou, vkusným dizajnom a súčasnými materiálmi, to je Roayl Botania. Či hľadáte jedálenská sedenie, alebo chcete relxovať na dizajových lehátkach pri bazéne, v katalógu Royal Botania nájdete všetko čo budete potrebovať.

 TRADITIONAL TEAK

Traditional Teak vyrába záhradný nábytok z teakového dreva a zaručuje remeselné spracovanie. Pri ťažbe dreva sa zameriava na ekologickú obnoviteľnosť vyťaženého dreva a tým prispieva aj ochrane prírody. Napriek týmto hodnotám nikdy nerobia ústupky pokiaľ ide o dizajn, pohodlnosť a trvácnosť.

 ROYAL BOTANIA - Zahradné svetlá

Dizajnové a praktické, nástenné či stojaté, výrazné alebo diskrétne, moderné prípadne z prírodných materiálov. Royal Botania vonkajšie svietidlá osvetlia Váš exteriér, bazén alebo príjazdovú cestu.

 UMBROSA - systémy tienenia a slnečníky 

“Unikátny tieniaci systém” - neexistuje lepšie prirovnanie pre techniku tienenia Umbrosa. Ponúkame Vám štýlové slnečníky, jedinečné dizajnové kúsky vhodné do záhrady ako aj do obchodných priestorov. 

 

 

Alebo si stiahnite všetky katalógy v jednom PDF (137 MB)


Zakúpený nábytok Vám zdarma uskladníme až do prvých jarných dní a nainštalujeme u vás doma presne vtedy, keď sa Vám to bude hodiť.
Kombinácii a modelov je také množstvo, že je určite lepšie prísť k nám a všetko si pri dobrej káve prehliadnuť.


Copyright © 2017 Elmina Praha - exkluzivní nábytek All Rights Reserved.