Záhradný nábytok

V sekcii záhradný nábytok Vám ponúkame výber toho najpopulárnejšieho z nášho ponúkaného sortimentu určeného pre exteriér. S

Predávame exteriérový nábytok tých najkvalitnejších svetových značiek ako Royal Botania, Tribu, Borek, Traditional Teak, Vincent Sheppard, Umbrosa, vrátane rôznych druhov slnečníkov a tienenia ako takého.

Pri objednávke akéhokoľvek množstva záhradného nábytku získate zľavu -15%


Prvotriedny “all weather” nábytok, modely od Tribú Vám zaručia spojenie jedinečnej kvality, praktickosti a pohodlia na vašej terase či záhrade.
Stránky výrobcu s kompletnou ponukou

 

 ROYAL BOTANIA

Spojenie medzi kvalitou, vkusným dizajnom a súčasnými materiálmi, to je Roayl Botania. Či hľadáte jedálenská sedenie, alebo chcete relxovať na dizajových lehátkach pri bazéne, v katalógu Royal Botania nájdete všetko čo budete potrebovať.
Stránky výrobcu s kompletnou ponukou

 TRADITIONAL TEAK

Traditional Teak vyrába záhradný nábytok z teakového dreva a zaručuje remeselné spracovanie. Pri ťažbe dreva sa zameriava na ekologickú obnoviteľnosť vyťaženého dreva a tým prispieva aj ochrane prírody. Napriek týmto hodnotám nikdy nerobia ústupky pokiaľ ide o dizajn, pohodlnosť a trvácnosť.

 ROYAL BOTANIA - Zahradné svetlá

Dizajnové a praktické, nástenné či stojaté, výrazné alebo diskrétne, moderné prípadne z prírodných materiálov. Royal Botania vonkajšie svietidlá osvetlia Váš exteriér, bazén alebo príjazdovú cestu.

 UMBROSA - systémy tienenia a slnečníky 

“Unikátny tieniaci systém” - neexistuje lepšie prirovnanie pre techniku tienenia Umbrosa. Ponúkame Vám štýlové slnečníky, jedinečné dizajnové kúsky vhodné do záhrady ako aj do obchodných priestorov. 

 

 

Alebo si stiahnite všetky katalógy v jednom PDF (137 MB)


Zakúpený nábytok Vám zdarma uskladníme až do prvých jarných dní a nainštalujeme u vás doma presne vtedy, keď sa Vám to bude hodiť.
Kombinácii a modelov je také množstvo, že je určite lepšie prísť k nám a všetko si pri dobrej káve prehliadnuť.


x
Milí zákazníci,
od pondelka 11.5. sme pre Vás otvorení v čase od 10.00 do 17.00hod

Nakoľko prebieha kompletný redizajn obchodného centra je hlavný vchod uzatvorený. Prosíme aby ste zazvonili na zvonček alebo nám zavolali na tel. 0910 919 711 a vpustíme Vás dnu.

Pre tých, čo chcú mať absolútne bezpečie a súkromie sme upravili otváraciu dobu tak, že po 17hod a v sobotu po 15hod si s vami radi dohodneme individuálny čas, kedy celá predajňa bude iba pre vás. 
Zavolajte nám, maximálne sa vám prispôsobíme.
Tešíme sa na Vás!
Copyright © 2017 Elmina Praha - exkluzivní nábytek All Rights Reserved.