Napriek stavebným prácam na Račianskej ulici je vjazd do Lightparku voľný. Zaparkovať môžete bezplatne v podzemnej garáži priamo pod našou predajňou.

Katalógy interiérového nábytku a dekorácií

Náš nábytok sa vyznačuje kvalitným spracovaním, exkluzívnymi materiálmi a orientáciou na detail. Pokiaľ hľadáte kvalitný a atraktívny nábytok z masívu, ktorý vás bude tešiť dlhé roky, potom ste tu správne. Nižšie si môžete stiahnuť všetky katalógy.
Pre bližšie informácie nás neváhajte kontaktovať, pomôžeme vám sa zorientovať v jednotlivých modeloch, materiáloch a možnostiach kombinácií.

Rivièra Maison

Exkluzívne kolekcie Riviéra Maison sú vyrobené s citom pre detail, starostlivo a samozrejme ručne. Použitie prírodných materiálov do značnej miery určuje jedinečný vzhľad nášho nábytku a doplnkov. 

 

Nábytok Toff / Renew / Sidd

Úplne nová kolekcia nábytku v našej ponuke. Industriálny, rustikálny, vintage a iné štýly pod 3 značkami Tiff / Renew / Sidd. Široká ponuka čalúnnických materiálov, vynikajúce spracovanie, recyklované materiály a krátke dodacie lehoty.

 

Nábytok DTP.home

Všetok nábytok z tohto katalógu je vyrobený výhradne z recyklovaného a znovu použitého dreva. Staré trámy zo starých domov, lodí a iné zdroje dreva. 100% udržateľnosť

 

Eleonora

Veľký a široký výber stoličiek, kresiel i nábytku. Atraktívne ceny, kvalita spracovania a materiálov. 

 

Sedacie súpravy kožené

Kreslá a sedacie súpravy z tých najkvalitnejších látok a kožou. Najčastejšie používame brúsenú anilínovú kožu a Alcantaru.
Sedacie súpravy na našom e-shope

 

Sedacie súpravy látkové

Látková kreslá a sedacie súpravy z tejto kolekcie majú veľmi atraktívne ceny a veľmi široký výber farebných kombinácií a látok.
Sedacie súpravy na našom e-shope

 

Luxusné postele Conte

Ekluzívne talianske postele Conte.

 

Vincent Sheppard

Unikátna metóda výpletu LoydLoom®, to je exkluzívna belgická značka Vincent Sheppard. Veľmi široká škála farebného prevedenia výpletu. Možno použiť aj ako záhradný nábytok.

 

Arte Pura by Daniella Dallavalle

Objavte okúzlujúci svet návrhárky Daniely Dallavalle. Láska a úcta k prírode sú transfúziou do jedinečného bytového textilu a voľnočasového oblečenia.

 

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz