Zľava 20%

Zľava sa vzťahuje na všetky produkty skladom aj nové objednávky.

Staršie kolekcie sú takmer vypredané a už pre Vás máme pripravené nové jarné kolekcie doplnkov, interiérového a samozrejme i záhradného nábytku. Sme Vám k dispozícii na telefóne, maily a po dohode aj individálne u nás na predajni.
E-shop a doprava k Vám domov fungujú bez obmedzení.

Poďme spoločne privítať prvé teplé dni tohto roku a využite posledné dni na výnimočnú zľavu 20% na všetok sortiment, tovar skladom aj nové objednávky. Zľavu je možné uplatniť iba do 15.4.

Vaša ELMINA
#smevtomspoločne

Ako nás už dobre poznáte, nikdy neotravujeme s ponukami a akciami, ale nemôžme Vám nepovedať, že v tejto situácii sme pre Vás vybojovali 20% zľavu na VŠETKO.

Myslíme tam úplne všetko a tým aj svetové začky ako Rivièra Maison, Roayal Botania, Tribù, Traditional Teak. Prezrite si katalógy na našom webe a neváhajte nás kontakovať telefonicky alebo mailom, detaili si dohodneme.

Klientom, ktorí si chcú objednať nábytok, ale nechcú ho z akéhokoľvek dôvodu dopraviť, ponúkame ZADARMO uskladnenie v našom sklade v Bratislave po dobu, než sa všetko upokojí a rozhodnete si tovar vyzdvihnúť / prevziať.

Ak budete chcieť spracovať návrh akéhokoľvek interiérového priestoru, terasy, záhradného sedenia, stačí zaslať fotografie priestoru, pôdorys s rozmermi (stačí rukou) a samozrejme Vašu predstavu. Radi Vám spracujeme konkrétne návrhy, ponuku a pomôžeme zrealizovať celú objednávku.

Všetkým pokiaľ možno pokojné dni, zdravie a pozitívnu náladu.

Vaša ELMINA
#smevtomspoločne

 

Copyright © 2017 Elmina Praha - exkluzivní nábytek All Rights Reserved.