Kodo lounge

Dizajnér: Wim a Bob Segers

Inšpirovali sa všestrannými možnosťami rôznych materiálov do jedinečných vzorov a štúdio vytvorilo kolekciu Kodo. Prírodnú keramiku, priemyselný hliník a akrylové lano hrajú hlavnú úlohu v celej kolekcii. Tieto materiály sú odolné voči poveternostným vplyvom a dodávajú nábytku moderný pocit, zatiaľ čo krivky a zaoblené chrbtové opierky vyžarujú teplé a príjemné prostredie. Nájdite pokojné miesto a zaborte sa do pohodlného nábytku. Dotknite sa a zažite jemné vankúše a útulné vankúše a zároveň si vychutnajte drink v interiéri alebo exteriéri. Návrhári produktov Wim a Bob Segers zo štúdia začínajú nezmyslovým prístupom. Každý dizajn sa riadi logickým procesom dizajnu, v ktorom sa spracovanie požiadaviek na produkt premieta do zreteľne charakteristických entít. S ohľadom na kontext, trvalo udržateľné využívanie materiálov a vysokú úroveň estetiky sa snažíme vyrábať kvalitatívne výrobky, ktoré nájdu cestu na trh.

Pre viac informácií nás prosím kontaktujte.
Radi Vám pomôžeme s výberom a kombináciou jednotlivých modelov a poťahov.

×
Cenové rozpätie
min.
max.
Materiál
Lloyd Loom® (4)
Ratan (4)
Filtre
Zobraziť:

Položiek: 4

Filtre
Zobraziť:

Položiek: 4

x

Milí zákazníci,

v čase od 10.00 do 15.00 hod. sme pre vás veľkoobchodne otvorení (predaj možný len na IČO). Pre vás ostatných fungujeme ako výdajné miesto pre e-shop aj telefonické objednávky.

Objednajte si nábytok a jedinečné doplnky online a nechajte si ich dopraviť domov alebo využite osobný odber na našej predajni.

Po telefonickej dohode sa vám radi budeme venovať aj v iných časoch.

Vaša ELMINA
tel.: 0910 919 711
e-mail:
elmina@elmina.sk

Copyright © 2017 Elmina Praha - exkluzivní nábytek All Rights Reserved.