Záhradný nábytok katalógy

Predávame exteriérový nábytok tých najkvalitnejších svetových značiek ako Tribu, Royal Botania, Vincent Sheppard, Apple Bee, Umbrosa, vrátane rôznych druhov slnečníkov a tienenia ako takého. Nižšie si môžete stiahnuť všetky katalógy.

Pre bližšie informácie nás neváhajte kontaktovať, pomôžeme vám sa zorientovať v jednotlivých modeloch, materiáloch a možnostiach kombinácií.


TRIBU

Prvotriedny “all weather” nábytok, modely od Tribú Vám zaručia spojenie jedinečnej kvality, praktickosti a pohodlia na vašej terase či záhrade.
Stránky výrobcu s kompletnou ponukou

 

 APPLE BEE

Kolekcia záhradného nábytku z umelého ratanu Biculair® v kombinácii s ďalšími materiálmi ako kov, hliník, či teakové drevo. Všetko za použitia celoročných poťahov BeeWett®. Prvotriedny dizajn, kvalita a odolnosť.
Stránky výrobcu s kompletnou ponukou

 TRADITIONAL TEAK

Traditional Teak vyrába záhradný nábytok z teakového dreva a zaručuje remeselné spracovanie. Pri ťažbe dreva sa zameriava na ekologickú obnoviteľnosť vyťaženého dreva a tým prispieva aj ochrane prírody. Napriek týmto hodnotám nikdy nerobia ústupky pokiaľ ide o kvalitu, dizajn, pohodlnosť a trvácnosť.
Stránky výrobcu s kompletnou ponukou

 ROYAL BOTANIA

Spojenie medzi kvalitou, vkusným dizajnom a súčasnými materiálmi, to je Roayl Botania. Či hľadáte jedálenská sedenie, alebo chcete relxovať na dizajových lehátkach pri bazéne, v katalógu Royal Botania nájdete všetko čo budete potrebovať.
Stránky výrobcu s kompletnou ponukou

 UMBROSA - systémy tienenia a slnečníky 

“Unikátny tieniaci systém” - neexistuje lepšie prirovnanie pre techniku tienenia Umbrosa. Ponúkame Vám štýlové slnečníky, jedinečné dizajnové kúsky vhodné do záhrady ako aj do obchodných priestorov.
Stránky výrobcu s kompletnou ponukou 

 ROYAL BOTANIA - Zahradné svetlá

Dizajnové a praktické, nástenné či stojaté, výrazné alebo diskrétne, moderné prípadne z prírodných materiálov. Royal Botania vonkajšie svietidlá osvetlia Váš exteriér, bazén alebo príjazdovú cestu.
Stránky výrobcu s kompletnou ponukou.

 

 

Alebo si stiahnite všetky katalógy v jednom velkom PDF (350MB)

Kombinácii a modelov je také množstvo, že je určite lepšie prísť k nám a všetko si pri dobrej káve prehliadnuť.


x

Milí zákazníci,

neustále sme Vám k dispozícii na našej predajni, ktorá veľkoobchodne funguje bez obmedzení a samozrejme aj ako výdajné miesto. E-shop a dodanie tovaru našimi dodávkami k Vám domov funguje taktiež bez obmedzenia. 

Informácie o našej súčasnej otváracej dobe, provozu e-shopu, rozosielanie či vydávanie zásielok nájdete tu...

Tešíme sa na Vás!
Vaše ELMINA

Copyright © 2017 Elmina Praha - exkluzivní nábytek All Rights Reserved.