First moment na záhradný nábytok

Objednajte si v predstihu záhradný nábytok a získajte zľavu 10%.
Zľava sa vzťahuje na všetky naše kolekcie záhradného nábytku, vrátane noviniek pre rok 2020 a platí od 1-15.2.2020.

Radi Vám u nás všetky kolekcie predvedieme, ukážeme vám jednotlivé modely a pomôžeme Vám zostaviť ideálnu zostava vrátane tienenia pre Váš vonkajšíá priestor.

Zakúpený nábytok Vám zdarma uskladníme až do prvých jarných dní a nainštalujeme u vás doma presne vtedy, keď sa Vám to bude hodiť.

Pre tých, ktorý si chcú prejsť ponuku v pohodlí domova sú nižšie na stiahnutie všetky katalógy.
Kombinácii a modelov je také množstvo, že je určite lepšie prísť k nám a všetko si pri dobrej káve prehliadnuť.


TRIBU

Tento prvotriedny “all weather” nábytok sa predáva vo viac ako 60 krajinách sveta. Modely od Tribú Vám zaručia spojenie prvotriednej kvality, praktickosti a pohodlia na vašej terase či záhrade. So širokou škálou modelov od Tribú dokážeme navrhnúť a zariadiť aj Vašu terasu.

 

 ROYAL BOTANIA

Spojenie medzi kvalitou, vkusným dizajnom a súčasnými materiálmi, to je Roayl Botania. Či hľadáte jedálenská sedenie, alebo chcete relxovať na dizajových lehátkach pri bazéne, v katalógu Royal Botania nájdete všetko čo budete potrebovať.

 TRADITIONAL TEAK

Traditional Teak vyrába záhradný nábytok z teakového dreva a zaručuje remeselné spracovanie. Pri ťažbe dreva sa zameriava na ekologickú obnoviteľnosť vyťaženého dreva a tým prispieva aj ochrane prírody. Napriek týmto hodnotám nikdy nerobia ústupky pokiaľ ide o dizajn, pohodlnosť a trvácnosť.

 ROYAL BOTANIA - Zahradné svetlá

Dizajnové a praktické, nástenné či stojaté, výrazné alebo diskrétne, moderné prípadne z prírodných materiálov. Royal Botania vonkajšie svietidlá osvetlia Váš exteriér, bazén alebo príjazdovú cestu.

 UMBROSA - systémy tienenia a slnečníky 

“Unikátny tieniaci systém” - neexistuje lepšie prirovnanie pre techniku tienenia Umbrosa. Ponúkame Vám štýlové slnečníky, jedinečné dizajnové kúsky vhodné do záhrady ako aj do obchodných priestorov. 

 

 

Alebo si stiahnite všetky katalógy v jednom PDF (137 MB)


Zakúpený nábytok Vám zdarma uskladníme až do prvých jarných dní a nainštalujeme u vás doma presne vtedy, keď sa Vám to bude hodiť.
Kombinácii a modelov je také množstvo, že je určite lepšie prísť k nám a všetko si pri dobrej káve prehliadnuť.


Copyright © 2017 Elmina Praha - exkluzivní nábytek All Rights Reserved.