Katalógy záhradného nábytku

Predávame exteriérový nábytok tých najkvalitnejších svetových značiek ako Tribu, Royal Botania, Vincent Sheppard, Apple Bee, Umbrosa, vrátane rôznych druhov slnečníkov a tienenia ako takého. Nižšie si môžete stiahnuť všetky katalógy.

Pre bližšie informácie nás neváhajte kontaktovať, pomôžeme vám sa zorientovať v jednotlivých modeloch, materiáloch a možnostiach kombinácií.

 


 

Tribù

Prvotriedny “all weather” nábytok, modely od Tribù Vám zaručia spojenie jedinečnej kvality, praktickosti a pohodlia na vašej terase či záhrade.
Stránky výrobcu s kompletnou ponukou

 

Royal Botania

Spojenie medzi kvalitou, vkusným dizajnom a súčasnými materiálmi, to je Roayl Botania. Či hľadáte jedálenská sedenie, alebo chcete relxovať na dizajových lehátkach pri bazéne, v katalógu Royal Botania nájdete všetko čo budete potrebovať.
Stránky výrobcu s kompletnou ponukou

 

Royal Botania zahradné svetlá

Dizajnové a praktické, nástenné či stojaté, výrazné alebo diskrétne, moderné prípadne z prírodných materiálov. Royal Botania vonkajšie svietidlá osvetlia Váš exteriér, bazén alebo príjazdovú cestu.
Stránky výrobcu s kompletnou ponukou

 

Traditional Teak

Traditional Teak je celoročný nábytok z toho najklasickejší materiálu - teakové drevo. Kvalita spracovania preverená rokmi praxe..
Stránky výrobcu s kompletnou ponukou

 

Apple Bee

Kolekcia záhradného nábytku z umelého ratanu Biculair® v kombinácii s ďalšími materiálmi ako kov, hliník, či teakové drevo. Všetko za použitia celoročných poťahov BeeWett®. Prvotriedny dizajn, kvalita a odolnosť.
Stránky výrobcu s kompletnou ponukou

 

Alebo si stiahnite všetky katalógy naraz v jednom velkom PDF (250MB)
 

x

Milí zákazníci,

v čase od 10.00 do 15.00 hod. sme pre vás veľkoobchodne otvorení (predaj možný len na IČO). Pre vás ostatných fungujeme ako výdajné miesto pre e-shop aj telefonické objednávky.

Objednajte si nábytok a jedinečné doplnky online a nechajte si ich dopraviť domov alebo využite osobný odber na našej predajni.

Po telefonickej dohode sa vám radi budeme venovať aj v iných časoch.

Vaša ELMINA
tel.: 0910 919 711
e-mail:
elmina@elmina.sk

Copyright © 2017 Elmina Praha - exkluzivní nábytek All Rights Reserved.