Katalógy interiérového nábytku a dekorácií

Náš nábytok sa vyznačuje kvalitným spracovaním, exkluzívnymi materiálmi a orientáciou na detail. Pokiaľ hľadáte kvalitný a atraktívny nábytok z masívu, ktorý vás bude tešiť dlhé roky, potom ste tu správne. Nižšie si môžete stiahnuť všetky katalógy.

Pre bližšie informácie nás neváhajte kontaktovať, pomôžeme vám sa zorientovať v jednotlivých modeloch, materiáloch a možnostiach kombinácií. 
 


 

Rivièra Maison nábytok

Exkluzívne kolekcie Riviéra Maison sú vyrobené s citom pre detail, starostlivo a samozrejme ručne. Použitie prírodných materiálov do značnej miery určuje jedinečný vzhľad nášho nábytku a doplnkov. 
Stránky výrobcu s kompletnou ponukou

 

Eleonora

Veľký a široký výber stoličiek, kresiel i nábytku. Atraktívne ceny, kvalita spracovania a materiálov. 
Stránky výrobcu s kompletnou ponukou

 

Sedacie súpravy kožené

Kreslá a sedacie súpravy z tých najkvalitnejších látok a kožou. Najčastejšie používame brúsenú anilínovú kožu a Alcantaru.
Sedacie súpravy na našom e-shope

 

Sedacie súpravy látkové

Látková kreslá a sedacie súpravy z tejto kolekcie majú veľmi atraktívne ceny a veľmi široký výber farebných kombinácií a látok.
Sedacie súpravy na našom e-shope

 

Luxusné postele Conte

Ekluzívne talianske postele Conte.
Stránky výrobcu s kompletnou ponukou

 

Nábytok dBodhi

Všetok nábytok z tohto katalógu je vyrobený výhradne z recyklovaného a znovu použitého dreva. Staré trámy zo starých domov, lodí a iné zdroje dreva. 100% udržateľnosť

 

Vincent Sheppard

Unikátna metóda výpletu LoydLoom®, to je exkluzívna belgická značka Vincent Sheppard. Veľmi široká škála farebného prevedenia výpletu. Možno použiť aj ako záhradný nábytok.
Stránky výrobcu s kompletnou ponukou

 

Arte Pura by Daniella Dallavalle

Objavte okúzlujúci svet návrhárky Daniely Dallavalle. Láska a úcta k prírode sú transfúziou do jedinečného bytového textilu a voľnočasového oblečenia.
Stránky výrobcu s kompletnou ponukou

 

Alebo si stiahnite všetky katalógy naraz v jendom velkom PDF (270MB) 

 

x

Milí zákazníci,

v čase od 10.00 do 15.00 hod. sme pre vás veľkoobchodne otvorení (predaj možný len na IČO). Pre vás ostatných fungujeme ako výdajné miesto pre e-shop aj telefonické objednávky.

Objednajte si nábytok a jedinečné doplnky online a nechajte si ich dopraviť domov alebo využite osobný odber na našej predajni.

Po telefonickej dohode sa vám radi budeme venovať aj v iných časoch.

Vaša ELMINA
tel.: 0910 919 711
e-mail:
elmina@elmina.sk

Copyright © 2017 Elmina Praha - exkluzivní nábytek All Rights Reserved.