First moment

Objednajte si v predstihu záhradný nábytok a získajte zľavu 10%.
Zľava sa vzťahuje na všetky naše kolekcie záhradného nábytku, vrátane noviniek pre rok 2020 a platí od 1-29.2. 2020

Vonku je síce stále zima, ale kompletný sortiment záhradného nábytku pre sezónu 2020 je už pripravený. U nás na predajni máme k dispozícii všetky vzorky materiálov, látok a samozrejme kompletné katalogy.

Radi Vám u nás všetky kolekcie predvedieme, ukážeme vám jednotlivé modely a pomôžeme Vám zostaviť ideálnu zostava vrátane tienenia pre Váš vonkajšíá priestor. 


TRIBU

Tento prvotriedny “all weather” nábytok sa predáva vo viac ako 60 krajinách sveta. Modely od Tribú Vám zaručia spojenie prvotriednej kvality, praktickosti a pohodlia na vašej terase či záhrade. So širokou škálou modelov od Tribú dokážeme navrhnúť a zariadiť aj Vašu terasu.

 

 ROYAL BOTANIA

Spojenie medzi kvalitou, vkusným dizajnom a súčasnými materiálmi, to je Roayl Botania. Či hľadáte jedálenská sedenie, alebo chcete relxovať na dizajových lehátkach pri bazéne, v katalógu Royal Botania nájdete všetko čo budete potrebovať.

 TRADITIONAL TEAK

Traditional Teak vyrába záhradný nábytok z teakového dreva a zaručuje remeselné spracovanie. Pri ťažbe dreva sa zameriava na ekologickú obnoviteľnosť vyťaženého dreva a tým prispieva aj ochrane prírody. Napriek týmto hodnotám nikdy nerobia ústupky pokiaľ ide o dizajn, pohodlnosť a trvácnosť.

 ROYAL BOTANIA - Zahradné svetlá

Dizajnové a praktické, nástenné či stojaté, výrazné alebo diskrétne, moderné prípadne z prírodných materiálov. Royal Botania vonkajšie svietidlá osvetlia Váš exteriér, bazén alebo príjazdovú cestu.

 UMBROSA - systémy tienenia a slnečníky 

“Unikátny tieniaci systém” - neexistuje lepšie prirovnanie pre techniku tienenia Umbrosa. Ponúkame Vám štýlové slnečníky, jedinečné dizajnové kúsky vhodné do záhrady ako aj do obchodných priestorov. 

 

 

Alebo si stiahnite všetky katalógy v jednom PDF (137 MB)


Zakúpený nábytok Vám zdarma uskladníme až do prvých jarných dní a nainštalujeme u vás doma presne vtedy, keď sa Vám to bude hodiť.

Kombinácii a modelov je také množstvo, že je určite lepšie prísť k nám a všetko si pri dobrej káve prehliadnuť.


Copyright © 2017 Elmina Praha - exkluzivní nábytek All Rights Reserved.