COVID-19

Ako pravdepodobne všetci viete, naša predajňa bude uzavretá minimálne do konca marca, aby sme nielen my pomohli obmedziť šírenie korona vírusu.

Nebojte však, sme on-line, na telefóne, e-maily, kde Vám pomôžeme vybaviť akékoľvek Vaše otázky týkajúce sa vašich aktuálnych, prípadne nových objednávok, dodanie tovaru, e-shopu, skladovej dostupnosti konkrétnych produktov a pod.

Všetky aktuálne objednávky priebežne a podľa možností spracovávame, s ohľadom na Vašu i našu bezpečnosť. E-shopové objednávky fungujú bez obmedzenia, všetko čo je možné zaslať pomocou kuriérskych služieb vybavujeme v štandardných lehotách, nábytok a komplikovanejšie inštalácie vždy po dohode priamo s Vami.

Keďže máme prístup do skladových zásob on-line a tovar na jarnú sezónu je v podstate kompletne skladom už v EÚ, sme schopnní bez problémov realizovať aj nové objednávky. Akýkoľvek Váš realizovaný nákup znamená automatickú blokáciu konkrétneho produktu priamo na sklade, tzn. je len otázkou prepravy, kedy sa dostane k Vám domov.

Všetkým našim klientom, ktorí si chcú objednať nábytok, ale nechcú ho z akéhokoľvek dôvodu dopraviť, ponúkame ZADARMO uskladnenie v našom sklade v Bratislave pod dobu, než sa všetko upokojí a rozhodnete si tovar vyzdvihnúť / prevziať.

Ak budete od nás chcieť spracovať návrh akéhokoľvek interiérového priestoru, terasy, záhradného sedenia, neváhajte nás kontaktovať. Stačí zaslať fotografie priestoru, pôdorys s rozmermi a samozrejme Vašu predstavu.
Radi Vám spracujeme konkrétne návrhy, ponuku a pomôžeme zrealizovať celú objednávku.

Výroba v Ázii sa už pomaly vracia k normálu a začínajú sa dokončovať objednávky, ktoré boli od začiatku roka z dôvodu epidémie pozastavené. Teda sme schopní Vám ponúknuť nielen produkty, ktoré sú už skladom tu v EÚ, ale aj nové objednávky priamo z výroby. Samozrejme Vám radi poskytneme predbežné dodacie lehoty na produkty, ktoré nemáme skladom v ČR / SK alebo v EÚ, stačí nás kontaktovať.

Veríme, že celú situáciu všetci spoločne zvládneme s pokojnou hlavou a ak budeme mať možnosť komukoľvek urobiť v týchto dňoch radosť, budeme veľmi radi, ak na to dostaneme príležitosť.

Všetkým pokiaľ možno pokojné dni, zdravie a pozitívnu náladu.
Vaša ELMINA

Copyright © 2017 Elmina Praha - exkluzivní nábytek All Rights Reserved.