Blog

Objevte čerstvé novinky a informace z našeho světa ...

Rustikálny štýl je jedným z najjednoduchších interiérových dizajnov, v ktorom si môžete zariadiť domov. Stačí siahnuť po prírodných materiáloch a zemitých farebných tónoch. Ak milujete pohodlie a teplo domova, je pre vás rustikálny štýl ako stvorený.
27.7.2022 13:01:00
Spálňa je miestom oddychu a relaxácie, preto je dôležité poznať pravidlá jej zariaďovania a dekorovania. Vedeli ste, že farba môže mať vplyv na kvalitu spánku rovnako ako množstvo nábytku? Zariaďte si svoju spálňu tak, aby sa pre vás stala dokonalou oázou pokoja.
12.7.2022 12:11:00
Sedačka je v podstate multifunkčným kusom nábytku, ktorý slúži nielen na oddych, ale mnohokrát aj na prácu. V detskom svete je zas skvelou základňou pre bunker. Všetky činnosti sa však na stave sedačky podpisujú. Okrem toho, že povrch časom zájde, sa na ňom môžu objaviť aj škvrny od nápojov či jedla. Ako správne postupovať pri čistení gauča?
26.6.2022 11:09:45

Industriál je kreatívny. Hoci nevyžaduje veľa nábytku a množstvo dekorácií, otvára priestor v oblasti tvorenia s minimom vecí. Pustite sa aj vy do vyváženého kombinovania starého s novým. Nebojte sa priznať nedokonalosti a surovosť, práve tie sú v industriálnom štýle vítané.

17.6.2022 10:17:00

Túžite po domove, ktorý bude plný romantiky a pohody? Hľadajte inšpiráciu v útulnom provensálskom štýle. Obklopte sa svetlými a pastelovými farbami, ale aj prírodným materiálom, ako je drevo alebo kameň. Všetky náležitosti Provence štýlu nájdete v tomto článku.

3.6.2022 13:21:15

Položiek: 5

Novinky iba pre Vás

Prihláste sa k odberu newsletteru a o našich novinkách sa dozviete vždy prví.
Posielame len hodnotné informácie, a to maximálne 1x do mesiaca.

Copyright © 2017 Elmina Praha - exkluzivní nábytek All Rights Reserved. Nastaviť cookies