Úvodná stránka / Archív noviniek / Fotografie v ráme Vám vykúzlia domov plný spomienok


Fotografie v ráme Vám vykúzlia domov plný spomienok

6. 8. 2018

Ako si štýlovo vystaviť fotografie a suveníry? Pripravili sme pre Vás výber toho najlepšieho z našej ponuky od populárnej holandskej značky Riviéra Maison, ale taktiež rôzne tipy.

Poďme sa spoločne ponoriť do spomienok a inšpirovať sa, ako mať tie najkrajšie spomienky stále na očiach.

 

Rámy na fotografie a suveníry

Tieto rámy poskytujú mnoho priestoru nielen na fotografie, ale umožňujú aj naaranžovanie obľúbených suvenírov. Fantázií sa medze nekladú. Môžete si do nich uložiť fotografie z krásnych miesto a zároveň umiestniť suveníry, ktoré ste si doviezli.

 

Sklenené skrinky na Vaše poklady

Dokonalo štýlové sú aj robustné skrinky, kde si môžete uložiť fotografie, ale aj veľké množstvo suvenírov alebo predmetov, ktoré sú Vášmu srdcu veľmi blízke. Skrinka môže byť závesná, ale môže tiež stáť na stole alebo inom mieste, kde ju budete mať na očiach a krásne doplní Váš interiér. Veľkou výhodou skriniek je aj to, že sa na predmety v skrinke nepráši.

 

Spomienky s ciest

Klasický fotorám s nápisom JOURNEYS Vám vždy pripomenie Vaše cesty za poznaním.

 

Náš TIP: Pokiaľ milujete cestovanie, zbierajte pohľadnice z navštívených miest. Tie najkrajšie si tak môžete uložiť do rámu a rozmiestniť po byte. Tie ostatné si uložíte do krabice, ktorú môžete za dlhých zimných večerov otvoriť a všetky tie krásne miesta navštíviť znovu.

 

Milovaný štvornohý kamaráti

Pes alebo mačka sú členmi rodiny, ktorí nás bezpodmienečne milujú. Tieto rámy Vám tak pomôžu uchovať tie najkrajšie chvíle s nimi.

 

Krásne fotorámy a kvalitne vytlačené fotografie

Všetky rámy na fotografiách v tomto článku sú značky Riviéra Maison a aby fotografie v nich vyzerali dobre, je potrebné ich aj kvalitne vytlačiť. Kvalitnú tlač vám zaistí napríklad empikfoto.sk či empikfoto.cz. Všetko si zariadite on-line a pri objednávke nad 299 Kč máte dopravu zdarma.

« Späť na Archív noviniek

  • Úvod
  • Interiér
  • Záhrada
  • Showroom
  • Katalógy
  • Poradňa
  • Služby
  • Kontakt