Úvodná stránka / Archív noviniek / Ako vybrať tú správnu pohovku?


Ako vybrať tú správnu pohovku?

POHOVKA CHESTERFIELD

14. 2. 2018

Mala by to byť „perla“ vášho domova. Mala by byť miestom, kde budete relaxovať s rodinou, baviť sa s priateľmi, sledovať obľúbený film s pohárom vína v ruke, alebo premýšľať o dôležitých životných krokoch ...

Mala by byť taká pohodlná, že sa na nej dá zaspať po náročnom dni a tiež taká krásna, že sa na ňu budete radi pozerať každý deň. Vaša nová pohovka by mala byť dôkladne vybraná... proste tá pravá pre vás.

Majestátna kráska potrebuje dostatok priestoru

Najnovšie trendy v oblasti interiérového designu sa prikláňajú k vzdušnému poňatiu priestoru. Doby ťažkých obývacích stien, medzi ktoré sa vošiel nevzhľadný a ťažký gauč, sú našťastie už preč. Nová sedacia súprava bude dominantou vašej obývacej izby a ideálne by mala byť umiestnená do priestoru. Zvoľte preto jej veľkosť tak, aby v priestore vynikla, ale zároveň mala okolo seba dostatok miesta tak, aby každý, kto sa chce posadiť, mal dostatok priestoru okolo seba a pohodlie. Necháte naviac vyniknúť krásu sedacej súpravy tým, že nebude utlačovaná v kúte izby, alebo medzi nábytkom. Kvalitná pohovka je predsa krásna zo všetkých strán a toho je treba využiť. Pokiaľ máte malý byt, je vhodné zvoliť menšiu pohovku a doplniť ju kreslom, ktoré s ňou bude ladiť.

Modulárna sedačka Lionel

Modulárna sedačka Lionel

 

Design, ktorý budete milovať

Dajte si čas na výber pohovky a počkajte na tú, do ktorej sa skutočne zamilujete. Pokiaľ zariaďujete nový byt, potom bude pohovka pravdepodobne určovať štýl celej vašej izby. V prípade, že potrebujete novú pohovku a interiér už je zariadený, môžete ho vyfotiť a u nás v Elmine vám radi pomôžeme vybrať presne to, čo bude pasovať do tohto konkrétneho interiéru. Je skvelé, že u nás nájdete pohovku do každého interiéru od jednoduchých, až po krásne ozdobené romantické kúsky.


Pohovka z pravej kože CHESTERFIELD

Pohovka  z pravej kože CHESTERFIELD

 

Poťah presne pre vás

Farbu a materiál poťahu vyberajte podľa vášho životného štýlu. Máte malé deti a ich ručičky sú neposlušné? Potom vyberte skôr tmavší poťah, ktorý pôjde ľahko vyčistiť. Pokiaľ máte domácich maznáčikov, bude skvelé, ak pohovku bude možné ľahko povysávať. Skúsený personál predajne s nábytkom vám o vlastnostiach materiálov povie úplne všetko a nebude problém vybrať ten pravý.

Modulárna sedačka Drive

Modulárna sedačka Drive

Všetko v jednej pohovke

Všetky tieto faktory by sa mali v konečnom dôsledku premietnuť vo vašej novej pohovke. Radi vám odporúčime vhodnú veľkosť, design, farbu i materiál. U väčšiny modelov pohoviek z našej ponuky sa dajú zvoliť rozmery, prevedenie, farby i materiál tak, aby ste dostali presne to, čo od vašej novej pohovky chcete.

 

 

 

« Späť na Archív noviniek

  • Úvod
  • Interiér
  • Záhrada
  • Katalógy
  • Showroom
  • Poradňa
  • Služby
  • Kontakt